ФК «Бердичів» у турнірній таблиці зайняв дев’яте місце — РІО Бердичів

Середа, 17 Липня

• buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

ФК «Бердичів» у турнірній таблиці зайняв дев’яте місце

Свій черговий та останній у цьому році матч на виїзді у рамках Чемпіонату Житомирської області з футболу провів Футбольний клуб «Бердичів». Підопічні Ігоря Зеленцова зіграли у селищі Гранітне Малинського району проти місцевого «Будівельника». У першому колі матч між ФК «Бердичів» і «Будівельником» в Бердичеві завершився внічию 1-1.

Матч з «Будівельником» на виїзді починався дуже добре для бердичівських футболістів. Вже на третій хвилині гри воротар господарів у своєму штрафному майданчику порушив правила проти Олега Подільника і арбітр вказав на пенальті. Денис Павловський чітко реалізував вирок арбітра.

У середині першого тайму господарям двічі за одну хвилину вдалося відзначитися у воротах Дмитра Ульченка.

Наприкінці першого тайму та на початку другого тайму наші земляки створили декілька небезпечних моментів, але двічі Юрій Приходько, Олег Подільник та інші гравці не змогли їх реалізувати. Натомість господарям знову ж таки протягом кількох хвилин вдалося засмутити воротаря бердичівлян. І знову ж таки наприкінці матчу бердичівські футболісти створювали небезпечні моменти, але не змогли їх реалізувати. А господарі на останній хвилині матчу ще раз відзначились у воротах ФК «Бердичів». Підсумковий рахунок 5-1 на користь «Будівельника».

У турнірній таблиці наші земляки займають останнє дев’яте місце, але до Першої ліги у наступному році не вилетять через те, що «Танкіст» з Новогуйвинська знявся ще під час Першого кола Чемпіонату.

Останню гру бердичівські футболісти у цьому році проведуть вдома на стадіоні «Прогрес» у суботу, 28 жовтня, проти «Мала» з Коростеня. Початок гри о 14-й годині.