Владислав Мазур здобув блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

Владислав Мазур здобув блискучу перемогу на Чемпіонаті Європи з легкої атлетики

У місті Бидгощ (Польща) відбувається Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді. У змаганнях в складі збірної України беруть участь двоє бердичівлян, вихованців тренера-викладача Ігоря Лонського – Владислав Мазур (стрибки у довжину) та Віктор Лонський (стрибки у висоту).

Наш земляк Владислав Мазур блискуче виступив на Чемпіонаті Європи, перемігши у змаганнях з результатом 8 метрів 4 сантиметри та ставши Чемпіоном Європи! Срібним призером Чемпіонату Європи став Філіппо Рандаззо з Італії з результатом 7 метрів 98 сантиметрів, а бронзовим призером – Тобіас Нільссон Мольтнер з Швеціії з результатом 7 метрів 96 сантиметрів.


Вітаємо Владислава Мазура та його тренера Ігоря Віталійовича Лонського з перемогою у Чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед молоді.

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.