Роздрукувати цю сторінку

Бердичівські юнаки 2005 року народження - Чемпіони Житомирської області

30 черв. 2017 Максим Железницький

У Новоград-Волинському відбувся фінальний етап Чемпіонату Житомирської області з футболу серед юнаків 2005 року народження. Бердичів у цих змаганнях представляли вихованці ДЮСШ під керівництвом тренера-викладача Ігоря Шумила.


Бердичівські футболісти впевнено подолали свій шлях до фінального етапу, перемігши команди з Бердичева, Любара, Житомира, Черняхова та Мирополя на попередніх етапах турніру.
Наші земляки у півфінальному поєдинку перемогли команду господарів ДЮКФП з Новоград-Волинського з рахунком 3-1, а у фінальному поєдинку бердичівські футболісти перемогли команду ДЮСШ з Коростеня з рахунком 3-1 та здобули звання Чемпіонів Житомирської області з футболу 2017 року.


Слід відзначити, що приємним сюрпризом для юних футболістів стала присутність на фінальних матчах вихованця ДЮСШ «Звягель» (Новоград-Волинський), колишнього гравця «Дніпра», а нині півзахисника турецького «Карабюкспора» Андрія Блізніченка.


Нагородили кубками та медалями переможців змагань перший заступник голови Житомирської обласної федерації футболу Василь Гордійчук та голова комітету дитячо-юнацького футболу Житомирської обласної федерації футболу, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.