ФК «Бердичів» знову програв «Поліссю», а в суботу змагатиметься з командою «Фортуна» — РІО Бердичів

Четвер, 19 Вересня

• buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

ФК «Бердичів» та «Полісся» з Городниці Новоград-Волинського району перед цим матчем у Чемпіонаті Житомирської області зіграли два матчі між собою у Кубку Житомирської області з футболу пам’яті Героїв Небесної Сотні. У двох матчах футболісти «Полісся» здобули перемоги з рахунками 3-1 та 3-0. Третя гра між ФК «Бердичів» та «Полісся» знову ж таки відбулася на стадіоні «Прогрес».

ФК "Бердичів": Дмитро Ульченко, Олексій Григор'єв, Денис Сидорук, Олексій Дейнега (капітан команди) (Ігор Білецький, 46), Сергій Зданевич, Роман Щасливий (Юрій Сухоручкін, 79), Юрій Приходько, Денис Павловський, Вадим Шинкарук (Кристіан Гуччі, 76), Олександр Гончарук, Олег Подільник.

Знову проти ФК «Бердичів» грали колишні гравці: Майкл Алан та Валентин Ярощук вийшли у стартовому складі, а Дмитро Вакула з’явився на полі у середині другого тайму, вийшовши на заміну.

Бердичівляни у першому таймі створили декілька небезпечних моментів біля воріт суперника, але реалізувати їх не змогли, натомість футболісти «Полісся» у середині першого тайму завдали результативного удару у ворота Дмитра Ульченка.

У другому таймі ситуація на полі кардинально не змінилася, хоча контратаки гостей були гострішими. Другий м’яч влетів у ворота бердичівлян після серії рикошетів. За декілька хвилин після другого пропущеного м’яча бердичівські футболісти нарешті відзначилися у воротах «Полісся». Чудовим ударом головою після подачі з кутового м’яч у сітку воріт «Полісся» відправив Олег Подільник.

Після забитого м’яча у бердичівлян, підопічних Ігоря Зеленцова, були можливості зрівняти рахунок, але вони їх не використали. Натомість гостям вдалося ще двічі засмутити бердичівських вболівальників забитими м’ячами у ворота Дмитра Ульченка. Останній м’яч у ворота бердичівлян забив Дмитро Вакула. Підсумковий рахунок 1-4 на користь «Полісся».

Свій наступний матч у рамках Чемпіонату Житомирської області ФК «Бердичів» також проведе вдома у суботу, 3 червня, на стадіоні «Прогрес» проти дуже принципового суперника – «Фортуни» з Андрушівки. Початок гри о 16 годині. Вхід на стадіон вільний. Підтримаємо команду рідного міста!