Олександр Доманський — РІО Бердичів

П'ятниця, 22 Жовтня

Олександр Доманський

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

При постройке нового дома или ремонте старой квартиры рано или поздно приходит момент, когда нужно выбирать мебель в помещение, которое до сих пор является самым посещаемым в жилище. 

Ще на минулому тижні в центрі вакцинації, який знаходиться в приміщенні спортивної школи на головній площі міста, було тихо і порожньо, а сьогодні тут не закінчується чималенька черга. 

Адже сьогодні в Україні вступили в дію нові правила перевезення пасажирів у зв’язку з пандемією коронавірусу.

 

Сьогодні цим питанням переповнені коментарі соцмереж, адже лише вчора у місті розпочався опалювальний сезон, але багато бердичівлян скаржаться на холодні батареї.

Для цього вони зустрічались з керівниками міста та області, про що повідомили офіційні сайти установ.

 

А також ще 2 установи та 8 житлових будинків в Бердичеві після початку опалювального сезону залишаються без тепла. Про це вчора ввечері написали на офіційному сайті міста:

Так-так, саме рішення Ради національної безпеки і оборони України від 15 квітня 2021 року, введене в дію Указом Президента від 29 квітня (відповідно до преамбули документа Бердичівського виконкому) стало причиною проведення у Бердичеві інвентаризації об’єктів комунальної власності.

Але таке цілком можливо, адже лише на минулому тижні найбільший банк України змінив умови користування картковими рахунками.

А, точніше, не футболісти, а керівники місцевих футбольних асоціацій.

 

Постанову про це прийняла Райгородцька сільська територіальна виборча комісія ще 7 жовтня.

 


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.