Світлана Семчук — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Головним санітарним лікарем України Віктором Ляшком у четвер, 30 липня, була підписана Постанова №42, в якій надав тимчасові протиепідемічні рекомендації щодо організації освітнього процесу в школах. Розміщуємо повний її текст для ознайомлення бердичівлянам.

Будівництво автозаправного комплексу зі встановленням модульної автозаправної станції та автомобільного газозаправного пункту обговорювали сьогодні на засіданні архітектурно-містобудівної ради її члени та розробник проекту. Це було одним із 11 питань порядку денного засідання, що проходило в актовій залі міської ради.

Останнім часом на засіданнях адміністративної комісії тема продажу алкоголю та спиртних напоїв стала дуже актуальною. Чи то за відсутності протоколів про несплату комунальних послуг та боргів за це, бо нині, у період карантину, пеню за «комуналку» не нараховують і протоколи не складають, чи то і справді таких випадків побільшало, але факт залишається фактом. 

Щоправда згідно офіційних даних, поданих ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», ця кількість становить 6. Проте, як зазначила начальник відділу охорони здоров’я Бердичева Валентина Остапюк, звідки взявся ще 1, не знають ні у місті, ні у районі, бо в їхніх списках, дійсно, вказано 5 осіб.

Ми продовжуємо розповідати про вступну кампанію, яку проводять навчальні заклади Бердичева для випускників 9-х та 11-х класів загальноосвітніх шкіл міста. Про те, як проходить набір до бердичівських коледжів, на якому етапі вступ і скільки випускників подали заяви, бажаючи навчатися у цих закладах, ми вже повідомляли.

Затвердження протоколу комісії з визначення напрямів та об’єктів, на які у 2020 році буде спрямовано субвенцію з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа – таке питання було одним із 15, що їх розглядали на засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради у понеділок, 27 липня.

Минулого тижня в багатьох ЗМІ майоріли заголовки про те, що Уряд продовжив адаптивний карантин, котрий діяв до 31 липня, ще на 1 місяць – до 31 серпня. Відповідно до Постанови, на місцях влада також повинна приймати рішення про продовження карантинних обмежень, що і було зроблено сьогодні на скликаному засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. І дане питання, звісно ж, було першим у порядку денному.

Завершальною частиною розповідей про набір випускників на навчання до трьох коледжів міста Бердичева на базі 9-ти та 11-ти класів стає Бердичівський медичний коледж, адже про два ми вже докладно описали раніше. Про те, за якими спеціальностями можна навчатися у даному закладі, які вступні іспити і в якій формі потрібно складати, термін навчання та оплата на рік, можна дізнатися, завітавши на сайт медколеджу. Тут, так само,як і в інших, розміщена інформація абітурієнтам про вступну кампанію, яка містить докладні відповіді на всі запитання як майбутніх студентів, так і їхніх батьків.

«Мотопробіг Єдності», який і гуртує у велику та дружню байкерську родину власників двоколісних, присвячений нічому іншому, як єдності України і українського народу та її територіальної цілісності.

І це, знову ж таки, мова йде про випускників 9-х класів, які на основі базової загальної середньої освіти виявили бажання навчатися тут. Виходячи з кількості ліцензованого обсягу на кожну із спеціальностей, а їх у цьому коледжі набагато більше, аніж в двох інших бердичівських, така кількість поданих заяв – 661 – свідчить про неабияку популярність даного навчального закладу серед абітурієнтів і про те, що конкурс на окремі спеціальності доволі великий.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.