Римо-католики Бердичева відзначили Урочистість Божого Тіла — РІО Бердичів

Четвер, 13 Трв

  • Ада Роговцева

Римо-католики Бердичева відзначили Урочистість Божого Тіла

29 травня Римсько-Католицька Церква в Україні святкувала Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). У Бердичеві прихожани бердичівських парафій та гості міста зібралися на Святкову Літургію у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія.


Очолив Літургію та виголосив проповідь настоятель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія отець Рафаїл Мишковський, а співслужили йому Босі Кармеліти отці Юзеф Кухарчик, Павло Ферко, Петро Гершевич та вікарій парафії Святої Варвари отець Григорій Рассоленко. Також під час Літургії молилися за Архієпископа Петра Мальчука, Ординарія Київсько-Житомирської дієцезії, який раптово відійшов до Господа напередодні.


Ця Урочистість є святом Євхаристії, яка є справжнім джерелом і вершиною життя Церкви. Урочистість Божого Тіла є днем особливого вшанування Господа нашого Ісуса Христа, присутнього у храмах та каплицях під виглядом Пресвятого Таїнства у вигляді Хліба та Вина.


На завершення відбулась Євхаристійна процесія вулицями міста Бердичева від Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Cвятого Скапулярія до Костелу Святої Варвари. По маршруту процесії було традиційно встановлено чотири вівтарі. Біля кожного з них була зупинка, під час якої священики зачитували слова з Євангелія та уділяли благословення.


Біля Костелу Святої Варвари на завершення процесії настоятель Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія отець Рафаїл Мишковський подякував усім, хто допомагав у підготовці та проведенні Служби Божої та урочистої процесії вулицями Бердичева.

Фото - Юрій Мельник

Фотогалерея

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.