Молодь з усієї України молилася у Бердичеві за розпізнання покликання — РІО Бердичів

Четвер, 13 Трв

  • Ада Роговцева

Молодь з усієї України молилася у Бердичеві за розпізнання покликання

В ніч з 15 на 16 квітня Бердичів знову підтвердив свій статус центру Римсько-Католицької Церкви на Україні. В цю ніч у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію відбулося нічна молитва молоді зі всієї України про розпізнання свого покликання та покликання до священства і чернечого життя Римсько-Католицької Церкви в Україні. До Бердичева прибуло понад 250 молодих людей з різних міст та областей України, а саме: Львівської, Закарпатської, Житомирської, Черкаської, Київської, Вінницької, Одеської та Хмельницької.


Всю ніч молодь молилася, прославляла Господа Бога, просила заступництва у Матері Божої Святого Скапулярію, слухала конференції та свідоцтва, ділилася своїми враженнями в групах, а також переглянула першу серію фільму про Переслідування Церкви в радянські часи в Україні.


Опівночі відбулася Служба Божа, яку очолив отець Едвард Кава - Голова комісії Київсько-Житомирської дієцезії у справах богопосвяченого життя, а співслужили йому священики, які прибули з молоддю на це чування. Відповідальний за цей захід - отець Юрій Сіцінський, а також господарі, брати Босі Кармеліти разом з настоятелем Санктуарію отцем Рафаїлом Мишковським.


Чування завершилось молитвою прославлення. Після молитви та слів подяки присутні священики уділили зібраним Божого благословення.

Фото – Католицький медіа-цент

IMG 9415

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.