Паломництво монахів та монахинь зі всієї України до Бердичева — РІО Бердичів

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: media/k2/galleries/7853

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Паломництво монахів та монахинь зі всієї України до Бердичева

З нагоди завершення Року Богопосвяченного Життя у Римсько-Католицькій Церкві 2 лютого, у свято Стрітення Господнього, відбулось паломництво богопосвячених осіб до Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію. Близько 150 монахів та монахинь прибули до Бердичева з різних міст України, щоб взяти участь у паломництві.

Зустріч розпочалась з конференції, яку виголосив Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Київсько-Житомирської дієцезії. Під час конференції Архієпископ Петро роздумував на актом Богопосвячення та навів приклад з життя відомого скульптора та художника Мікеланджело Буонарроті.


По завершенню конференції відбулось Виставлення Пресвятих Дарів та адорація, під час якої молилися за Україну, а також за всіх богопосвячених осіб, їхні родини та просили про покликання до богопосвяченого життя в Україні.


Центральною частиною паломництва була Урочиста Літургія, яку очолив Архієпископ Петро Мальчук, а співслужили йому священики, які брали участь у паломництві, а також спеціально запрошений на паломництво Єпископ Михайло Бубній, Єкзарх Одеський Української Греко-Католицької Церкви в Україні. Проповідь виголосив Архієпископ Петро Мальчук.


Після завершення проповіді Богопосвячені особи, тримаючи у руках запалену свічку, відновили свої монаші обітниці.


На завершення Літургії до усіх зібраних звернувся Єпископ Михайло Бубній, Єкзарх Одеський Української Греко-Католицької Церкви в Україні та відповідальний за паломництво отець Едуард Кава OFMCov, Голова комісії до справ богопосвяченого життя Київсько-Житомирської дієцезії. Отець Едуард подякував усім, хто допомагав організувати це паломництво, особливо господарям Санктуарію – братам Босим Кармелітам, а також вручив подарунки Архієпископу Петру Мальчуку та Єпископу Михайлу Бубнію.


Своєю дорогою до богопосвяченого життя з нами поділився Єпископ Михайло Бубній, Єкзарх Одеський Української Греко-Католицької Церкви, який є богопосвяченою особою від 1992 року:


«Моя дорога до богопосвяченого життя почалася з дитинства. В той час, коли ще за підпільних радянських часів до нашого родинного дому приїжджав один підпільний священик, монах, редемпторист отець Михайло Шевчинин та відправляв богослужіння у нас вдома. У себе вдома я мав Перше Святе Причастя, першу сповідь. І так помаленьку зароджувалось моє покликання. Коли я закінчив школу, після служіння у радянському війську, я пішов до отця Михайла, щоб порадитися з ним. У розмові я просив у нього, щоб бути таким, як він. Від того часу він мене познайомив з отцями-редемптористами, я записався в кандидатуру і так почався мій формаційний богопосвячений процес у спільноті отців-редемптористів. Після закінчення семінарії я був висвячений на священика»,- розповів Єпископ Михайло Бубнів.


А про своє богопосвячене життя з нами поділився настоятель Санктуарію Матері Божої Фатимської у Довбиші, паллотин, отець Вальдемар Павелець.


«Кожного дня, коли прокидаюся, дякую Господу за моє здоров’я як духовне, так і фізичне, та вдячний Йому за сили, якими мене обдаровує до того, щоб йти дорогою євангельських рад – чистоти, вбогості та послуху. Прошу Його також про те, щоб ніколи мені не бракувало уваги для того, щоб почути голос Господа в голосах людей, яких зустрічаю, та відрізнити в натхненнях те, що походить з Його волі від того, що від сатани. І з тим останнім буває найважче справитися, особливо тоді, коли Тобі здається тільки, що бракує часу на молитву та роздуми над сенсом служіння як паллотин, священик, настоятель, катехит… чи просто брат у Христі. Особливо для тих, хто Господа ще не зустрів… Така моя місія і хочу її довершувати до останнього мого кроку чи подиху. Це просто покликання…», - розповів отець Вальдемар Павелець.


Дуже великою приємністю стала участь у паломництві монахів та монахинь Української Греко-Католицької Церкви в Україні. Завершилось паломництво спільним обідом у залі Святої Терези від Дитяти Ісуса Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію.

Фотогалерея

{gallery}7853{/gallery}
Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

rif 800 2020

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.