Двоє бердичівлян склали перші монаші обіти у Ордені Босих Кармелітів — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Двоє бердичівлян склали перші монаші обіти у Ордені Босих Кармелітів

19 вересня у Монастирі Босих Кармелітів у місцевості Черна, недалеко від Кракова, відбулась Служба Божа з нагоди складання перших монаших обітів чотирьох братів. Очолив Службу Божу отець Тадеуш Флорек OCD, провінціал Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів, а співслужили отці-кармеліти з Польщі, а також отці-кармеліти з України: отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія у Бердичеві та отець Петро Гершевіч OCD, який також нині виконує своє служіння у Бердичеві.

Свої перші монаші обіти (чистоти, послуху та вбогості) на руки отця-провінціала Тадеуша Флорека склали четверо братів. Радіємо, що серед них двоє братів з України, бердичівляни бр. Олександр від Марії Матері Божої та Нашої Матері (Карчаєв) та бр. Владислав від Пророка Іллії (Негребецький).

 

У церемонії також взяли участь брати-кармеліти, сестри монахині, рідні та близькі братів, які склали перші обіти з Бердичева, друзі та місцеві віруючі.

 

У проповіді отець-провінціал Тадеуш Флорек OCD звернув увагу на постать святого Матея. Він нагадав, що покликання – це дар, який Матей отримав від Бога і цей дар сьогодні приходить до нас у своїй милості.

 

Наприкінці Служби від імені братів, які склали перші монаші обіти, виступив брат Петро Зежуха OCD, який подякував усім присутнім, а також подякував тим, які продовжують реалізацію їх кармелітського покликання.

 

По завершенню Служби Божої брати відправились у короткі відпустки, а вже з початку жовтня розпочнуть своє навчання у Краківській Вищій духовній семінарії святого Йоана Павла ІІ.

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.