Четверо юнаків з Бердичева відвідали кармелітські реколекції у Старому Скалаті — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Вересня

  • vistavka800

Четверо юнаків з Бердичева відвідали кармелітські реколекції у Старому Скалаті

21 квіт. 2021 Максим Железницький

«Бути щасливим – про життєвий вибір, цінності та труднощі» – саме таке гасло товаришувало невеликій групі молодих чоловіків під час кармелітських реколекції, які відбулися з 16 по 18 квітня.

У домі сестер францисканок, що знаходиться у Старому Скалаті на Тенопільщині, зібралося п’ятеро юнаків. Четверо з Бердичева та один зі Львова. Ведучим реколекцій був отець Рафаїл Мишковський, босий кармеліт з Бердичева.


У конференціях священик перераховував «джерела» радості, які дає нам Бог. Починаючи з природнього рівня, на якому фізичний рух, контакт з природою, безпосереднє спілкування з людьми, а також впорядковане використання часу та простору приносить відчуття радості.
Крім того, отець Рафаїл звернув увагу на "вищі" джерела щастя. Ними є дружба, взаємне прийняття, пробачення, а в контакті з Богом – молитва. Отець також перераховував перешкоди і труднощі в досягненні щастя. Це в більшості випадків відмова від участі в реальності життя: втеча від відповідальності, від зусиль, поневолення залежностями, лінощі та знеохочення.


Особливим досвідом цих реколекції була розповідь сестер Марії та Юлії зі Згромадження Францисканок Служебниць Хреста про засновницю Розу Єлизавету Чацьку та про працю з незрячими дітьми.

rekolektsiyi1

rekolektsiyi2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.