У Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Бердичівської – новий настоятель — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

У Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Бердичівської – новий настоятель

31 серп. 2020 Максим Железницький

У неділю, 30 серпня, у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Бердичівської Римсько-Католицької Церкви в Україні відбулося введення нового настоятеля парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії.

Перед початком Літургії декан Бердичівського деканату отець Андрій Ковалевський від імені єпископа Віталія Кривицького, ординарія Київсько-Житомирської дієцезії подякував отцю Рафаїлу Мишковському за вірне служіння парафії та представив нового настоятеля санктуарію отця Павла Ферко.


Після цього відбулося визнання віри новим настоятелем. Далі отець-декан зачитав декрет єпископа Віталія Кривицького про призначення отця Павла Ферко - настоятелем парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії та відбулося впровадження нового настоятеля.
Отець Рафаїл Мишковський продовжує своє служіння у Бердичеві та буде виконувати функції заступника настоятеля.


Далі розпочалася Урочиста Літургія з дотриманням карантинних вимог, яку очолив отець Павло Ферко, а співслужив йому отець Рафаїл Мишковський.
Наприкінці Святої Меси наймолодші парафіяни та представники спільнот подякували за служіння отцю Рафаїлу Мишковському та привітали отця Павла Ферко.

Klyashtor 1

Klyashtor 2

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.