Перше Святе Причастя відбулося у Бердичівському санктуарії — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Перше Святе Причастя відбулося у Бердичівському санктуарії

07 лип. 2020 Максим Железницький

У парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії Римсько-Католицької Церкви, яка діє у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві, відбулося Перше Святе Причастя.

Цьогоріч до Святого Першого Причастя приступило 24 парафіян, в тому числі діти і підлітки. Вперше за багато років хлопчиків було більше, ніж дівчаток. Усіх їх підготувала сестра-катехитка Ніна Тартачник. Цей день завжди особливий і неповторний. Готуючись прийняти Ісуса до свого серця, діти хвилювалися разом із батьками.


Цій урочистій та радісній події передували місяці натхненної праці та занять. Діти сумлінно вивчали катехизм, молитви та успішно склали іспит, який приймав настоятель парафії отець Рафаїл Мишковський, а далі була Перша Сповідь.
Урочисту Святу Літургію очолив отець Рафаїл Мишковський. У зв’язку з карантином через пандемію коронавірусу для урочистості Першого Причастя була проведена окрема Свята Меса, де могли бути присутніми лише діти, їхні батьки та найближчі родичі.
У проповіді отець-настоятель зосередив особливу увагу на важливості Святого Причастя.


Перше Причастя – це переживання, яке запам’ятовується на все життя, бо воно відіграє важливу роль у духовному розвитку дитини. Святе Причастя життєво необхідне для кожного християнина.


На завершення Літургії діти подякували отцю-настоятелю та сестрам-терезіянкам за підготовку до Першого Причастя та проведення Літургії. Батьки також подякували отцям та сестрам за цікаве та змістовне навчання, особливі слова подяки лунали для сестри Ніни Тартачник, адже діти ходили до неї на навчання з великим задоволенням.

Фото: Петро Петровський

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.