Минає п’ята річниця смерті отця Олега Кондратюка — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Минає п’ята річниця смерті отця Олега Кондратюка

 

У вівторок, 24 березня 2015 року, близько п’ятої години ранку у лікарні міста Бєльсько-Бяла, що у Польщі, після довгої та важкої хвороби помер отець Олег Кондратюк, римсько-католицький священик, босий кармеліт, вікарний священик парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія.


Отець Олег Кондратюк народився у Бердичеві. Навчався у загальноосвітній школі №17, працював викладачем у загальноосвітній школі №1. До Ордену Босих Кармелітів вступив у 1999 році, висвячений на священика у 2005 році у Бердичеві. Служив у Монастирі Босих Кармелітів та настоятелям парафії Воздвиження Святого Хреста у Києві. З 2012 року служив вікарним священиком парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії при Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія. Похорон отця Олега Кондратюка відбувся у суботу, 28 березня, він похований на міському цвинтарі.

Отець Олег є засновником футбольного клубу «Кармель», який діє при парафії у Бердичеві. Щороку у Бердичеві відбувається Кубок пам’яті отця Олега Кондратюка з футзалу серед парафіяльних команд Римсько-Католицької Церкви в Україні. Цього року турнір мав відбутися 1 травня, але через пандемію коронавірусу, внаслідок припинення тренувального процесу команд, організатори вирішили його перенести на жовтень.

У квітня 2018 року на міському цвинтарі відбулася Служба Божа за померлих та освячення гробниці Босих Кармелітів. У центрі гробниці зображений герб Ордену Босих Кармелітів, а під ним слова відомої святої та Вчителя Церкви, босої кармелітки святої Терези від Дитяти Ісуса: «Я не вмираю, я входжу в життя». У цій гробниці похований отець Олег Кондратюк…

kondratyuk

kondratyuk1

Відео

Максим Железницький

Позаштатний журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.