20-21 липня у Бердичеві відбудуться Урочистості Матері Божої Бердичівської — РІО Бердичів

Субота, 30 Трв

  • Бердичівський Базар

20-21 липня у Бердичеві відбудуться Урочистості Матері Божої Бердичівської

20 та 21 липня у Бердичеві відбудуться Урочистості Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві.

У Бердичівському Санктуарії з XVII століття зберігається віра у переможне заступництво Богородиці. Після відродження воєнних знищень, припинення дії комуністичного режиму, а особливо з 90-х років ХХ століття образ Матері Божої знову приваблює численних паломників.

Санктуарій Матері Божої Бердичівської за рішенням римсько-католицьких єпископів України 2011 року отримав назву Всеукраїнського санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія – Володарки України. Щороку численнішою стає громада паломників, які прагнуть молитися перед іконою Матері Божої Бердичівської.

Гасло цьогорічних заходів «Богородице, українську сім’ю під Твій захист прийми!» нагадує про продовження в Україні «Року святості подружжя та сім’ї». Прагнемо у молитовній спільноті біля підніжжя Бердичівської Богородиці доручити Богу всю велику сім’ю мешканців нашої держави, а також кожну окрему родину, особливо тих, які потерпають від війни, розлуки, важких матеріальних умов, а також молодь, дітей, літніх людей, самотніх, розгублених і стражденних.

Молитву на площі перед стінами санктуарію у неділю, 21 липня, об 11 годині, очолить архієпископ Томмасо Капуто, під пастирською опікою якого знаходиться санктуарій Матері Божої в Помпеї
(Італія). Саме з цього санктуарія прийшла «Помпейська дев’ятниця», яка приносить плід багатьох чудес благодаті Божої у відкриті до молитви людські серця. Разом з достойним гостем літургію відправлять єпископи України, Польщі та інших країн.

Програма Урочистостей:
20 липня, субота:
– Зустріч паломників з 16.00.
– Служба Божа о 18.00.
– Нічне чування о 22.00.
21 липня, неділя:
– Служба Божа за участю Єпископату України об 11.00. Її очолить архієпископ Томмасо Капуто з Італії.

ikona.plakat

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.