Римо-Католики Бердичева відзначили Урочистість Божого Тіла — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Римо-Католики Бердичева відзначили Урочистість Божого Тіла

26 черв. 2019 Максим Железницький

23 червня Римсько-Католицька Церква в Україні святкувала Урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа (Боже Тіло). У Бердичеві прихожани бердичівських парафій, парафій з навколишніх сіл та гості міста зібралися на Святкову Літургію на площі біля костелу Святої Варвари.

Очолив Літургію настоятель парафії Святої Варвари отець Роман Савицький, а йому співслужили декан Бердичівського деканату, настоятель парафії святого Марка отець Андрій Ковалевський, настоятель Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Святого Скапулярія отець Рафаїл Мишковський, делегат Ордену Босих Кармелітів в Україні отець Юзеф Кухарчук, босі кармеліти: отець Павло Ферко, отець Христофор Урбанський, вікарій парафії Святої Варвари отець Сергій Серебровський та ректор Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса у Ворзелі отець Руслан Михалків. Проповідь виголосив отець Рафаїл Мишковський.


Ця Урочистість вважається святом Євхаристії, яка є справжнім джерелом і вершиною життя Церкви.
На завершення відбулась Євхаристійна процесія вулицями міста Бердичева від Костелу Святої Варвари до Всеукраїнського санктуарію Матері Божої Cвятого Скапулярія.


По маршруту процесії було традиційно встановлено чотири вівтарі. Біля кожного з них була зупинка, під час якої священики читали Слово Євангелія та уділяли благословення.

bozhetilo1

bozhetilo2

bozhetilo3

bozhetilo4

bozhetilo5

super cina

Відео

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.