У бердичівському санктуарії відбулося Перше Причастя — РІО Бердичів

Четвер, 4 Червня

  • Бердичівський Базар

У бердичівському санктуарії відбулося Перше Причастя

21 трав. 2019 Максим Железницький

19 травня 2019 року у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія в Бердичеві відбулося Перше Причастя. До нього приступили тридцять парафіян, дітей і підлітків. Усіх їх підготувала сестра-катехитка Ніна Тартачник CST.

Готуючись прийняти Ісуса до свого серця, діти дуже хвилювалися, як і їхні батьки. День Першого Причастя особливий і неповторний тим, що тоді особа вперше приймає Тіло і Кров Господа нашого Ісуса Христа, Живого й Істинного Бога. 


Цій урочистій і радісній події передували місяці натхненної праці. Діти сумлінно вивчали катехизм і молитви й на відмінно склали іспит настоятелеві парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії отцю Рафаїлові Мишковському OCD. Він же очолив урочисту Месу й виголосив проповідь. Наприкінці Служби Божої діти, підлітки та їхні батьки подякували сестрам-терезіянкам і братам босим кармелітам за навчання, підготовку й уділення Першого Причастя.


Храм був по-святковому прикрашений квітковими композиціями, які виготовила сестра Ернеста Лесик CST. Її праця робить кожну врочисту подію у Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярія ще святковішою. Також під час Літургії співав дитячий хор під керівництвом сестри Ольги Мерецької CST.

prichastiye1

prichastiye2

super cina

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.