В церкві села Романівка Бердичівського району замироточила ікона — РІО Бердичів

Четвер, 17 Жовтня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В церкві села Романівка Бердичівського району замироточила ікона

І навіть не ікона, а репродукція картини на біблейську тему зустрічі Ісуса Христа з самарянкою. 


Про це до редакції повідомили прихожани церкви Архістратига Михаїла Української лютеранської церкви та запросили журналіста приїхати і особисто пересвідчитись у чудесному явищі.

Ця релігійна громада в Романівці є дуже цікавою, вона увібрала в собі канони, обряди і служби і православної, і греко-католицької, і протестантської церков, а її наставника отця Михаїла односельчани на минулій каденції навіть обирали сільським головою.


Ознаки незбагненного явища на картині, яка знаходиться біля входу в храм, побачила одна з відвідувачок служби більше тижня тому. Малюнок з принтера, наклеєний на лист пінопласту та прикріплений до стіни так, що за ним нічого розмістити, навіть теоретично, неможливо.


Але, тим не менш, на зображенні Ісуса Христа, саме в тому місці, де мав би бути терновий вінок, назовні проступають краплі невідомої в’язкої рідини, яка немов би повільно сочиться і стікає до низу малюнку.Такі ж самі тоненькі «стежечки» з рідини розпочинаються з обличчя самарянки та з листків якоїсь рослини, схожої на кактус.


Спочатку ці «потічки» були недовгими і закінчувались на площині малюнку, але вже за кілька днів досягли нижнього обрізу його і почали капати на підлогу. Щоб зібрати це благодатне миро знизу репродукції причепили серветки і після того, як вони просякли рідиною, стало ясно чути запах справжнього церковного мира. Лише після цього прихожани, порадившись з священиком, вирішили розповісти про загадкове явище широкому загалу.


Хоча, як свідчать десятки повідомлень в інтернеті, мироточіння не таке вже й рідкісне явище. В церковній історії зібрано дуже багато свідчень схожих явищ і про ікони в храмах, і про ікони в оселях, і про мальовані, і про друковані.


Особливо багато розповідей про мироточіння чомусь з’являється перед історичними і військовими катаклізмами, тому і вважають це явище провісником якихось змін в країні і світі.


Зовсім не хочеться, щоб мироточіння в храмі на Бердичівщині сповістило нас про якісь темні сторінки в нашій майбутній історії, але на жаль, фактів, що підтверджують наше непросте сьогодення і майбуття дуже й дуже багато.

ikona1

ikona2

ikona3

ikona4

 

ikona6

ikona7

ikona5

 

super cina

 

Відео

Відео: Олександра Парасюка
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.