Бердичівська парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відзначила храмове свято — РІО Бердичів

Четвер, 17 Жовтня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівська парафія Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відзначила храмове свято

11 груд. 2018 Максим Железницький

Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яке 8 грудня святкує Римсько-Католицька Церква, є парафіяльним святом для парафії з однойменною назвою у Бердичеві, котра діє при Всеукраїнському санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.

З нагоди святкування парафіяльного свята до Бердичева прибув Єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, який відправив Урочисту Літургію. Йому співслужили господарі санктуарію Брати Босі Кармеліти - делегат Ордену Босих Кармелітів в Україні отець Юзеф Кухарчик, отець Павло Ферко та отець Максиміліан Подвіка, священики з сусідніх парафій - декан Бердичівського деканату, настоятель парафії Святого Марка на Корніловці отець Андрій Ковалевський, а також отці з парафії Святої Варвари - настоятель отець Роман Савицький та вікарій отець Сергій Серебровський.


Під час Служби Божої особливо молилися за мир в Україні, а також за орден Босих Кармелітів, який цього року відзначає 450-річчя своєї реформи. Напередодні храмового свята відбулося нічне молитовне чування з радіо «Марія», а сама Урочиста Літургія транслювалася у прямому ефірі на радіо «Марія».


Після проповіді єпископ Віталій Кривицький освятив нову дарохранительницю в храмі, яку виготовили майстри з Кракова (Польща), а кошти на її виготовлення пожертвували бердичівські парафіяни.
Наприкінці Літургії заспівали подячний гімн «Тебе, Бога прославляємо» та Літання до Матері Божої Бердичівської.

IMG 2487

IMG 2488

IMG 2491

IMG 2492

IMG 2496

IMG 2502

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.