Світлана Семчук — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800
Світлана Семчук

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

І їхні імена крізь роки залишаються у пам’яті рідних, близьких, знайомих і просто вдячних бердичівлян. Їхні прізвища не лише щороку 15 лютого або ж напередодні Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав звучать від ведучих години-реквієм, від побратимів і всіх, хто особисто знав цих молодих хлопців та чоловіків, а й щодня у спогадах живих свідків і учасників тих подій.

Здавалося б, 31 рік віддаляє від тієї дати, коли нарешті мужні і відважні воїни, яким довелося побувати у самому пеклі афганської війни, повернулися додому. Проте, скільки б часу не минуло, кожен з них пам’ятає ці страшні події, перемоги і втрати, неначе вони були вчора. І з покоління в покоління передається не лише пам’ять про героїчні подвиги воїнів-афганців та воїнів-інтернаціоналістів, але й глибока вдячність і шана, яка кожного року у Бердичеві висловлюється на організованих концертах та мітингах-реквієм.

Про друге, а саме – роздільне сміття – ми не так давно повідомляли, коли і міський голова, і його заступники наголошували на посиленні покарання за порушення правил благоустрою міста, перевірку інспекторами не лише звичайних бердичівлян, а й підприємців, та накладання штрафів у разі несвоєчасного прибирання підпорядкованих територій. Причому, нагадаємо, це ж стосуватиметься і керівників державних установ.

Це стало одним із пунктів доповіді заступника міського голови з питань ЖКГ, містобудування та архітектури Сергія Онофрійчука «Про хід виконання заходів з охорони навколишнього природного середовища у м. Бердичеві». З-поміж розповіді про зроблені ремонтні роботи зливових мереж, колодязів, прокладених труб, а також адміністративних штрафів за порушення правил благоустрою міста, які, нагадаємо, оновлені і будуть суворішими, окремо увагу акцентували на неодноразово піднятій проблемі попереднього очищення стоків.

Новина про те, що у місті планують дещо очистити та заглибити головну бердичівську річку, прозвучала на засіданні виконавчого комітету минулого четверга.

Пожежа на підприємстві з переобладнання автомобілів, розташованого поблизу супермаркету «ОРТЕК» трапилася у неділю, 09 лютого, увечері.

На сесії Бердичівської районної ради у п’ятницю, 07 лютого, одним із питань порядку денного, яке було підтримане всіма присутніми депутатами, став проект рішення «Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Бердичівського району на 2020 рік».

І звернулися, до речі, не лише до глави держави, а й заразом до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг. Цей проект рішення був винесений на розгляд тридцять шостої сесії Бердичівської районної ради, засідання якої проходило наприкінці робочого тижня у п’ятницю, 07 лютого.

Дане питання було розглянуте на засіданні архітектурно-містобудівної ради, що проходило у четвер, 06 лютого. Щоправда замовник цих робіт, яким являється КВНЗ «Бердичівський медичний коледж» Житомирської обласної ради попередньо зазначив, що наразі це лише концепція, яку потрібно розглянути, аби в подальшому розробити проект. Фінансуватиме його обласна рада, а тому потрібно продумати усе до дрібниць, щоб евакуаційний вихід відповідав усім будівельним нормам.

Наприкінці минулого року у грудні ми повідомляли бердичівлян про те, що у зв’язку зі зменшенням ціни на газ завдяки Постанові Кабміну було скореговано ціну за теплопостачання за грудень місяць. Тоді після перерахунку плата зменшилася майже на 22% і за централізоване теплопостачання кожен з бердичівлян в залежності від площі квартири заплатив меншу суму.

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.