Бердичівський медколедж проти заміни керівника, а в поліції взагалі лежить 2 заяви — РІО Бердичів
  • Ада Роговцева

Бердичівський медколедж проти заміни керівника, а в поліції взагалі лежить 2 заяви

Події, що трапилися минулого тижня біля приміщення медичного коледжу, підбурили студентську молодь, яка стоїть на захисті інтересів свого закладу, та депутатів, котрі в черговий раз шоковані беззаконням. Словесні перепалки та боротьба кожного за свою правоту вже довели до того, що більшості містян набридла тема, в якій важко найти початок, важко скласти хронологію подій і взагалі важко щось зрозуміти. Єдине, що бердичівляни не можуть втямити, скільки ще триватиме цей балаган і чому студенти так переймаються зміною директора закладу. 

Соціальні мережі вибухають коментарями як у захист Володимира Клименюка – чесної та порядної людини, так і в протест проти нього – хабарника і скандаліста. Одні стверджують, що його звільнення – це правильно, а вчитися майбутні медики, якщо вони дійсно старанні в навчанні, можуть при будь-якому керівництві. Самі ж студенти грою стоять за тим, хто тривалий час пропрацював у Бердичівському медичному коледжі і влаштовує їх, як директор. Більше того, вони обіцяють всіма силами і способами захищати очільника навчального закладу і свої права, а новий директор їм не потрібен.


Хоча правильніше було б сказати «не потрібна», адже новопризначеним керівником закладу стала жінка, викладач з Житомирського інституту медсестринства Валентина Копетчук. Саме з нею знайомили викладацький колектив 12 квітня на зборах і саме їй були не раді і викладачі, і студенти-медики. Жінка й сама ще ніяк не може звикнути до такого «теплого» прийому, але все ж чекає, коли зможе приступити до своїх обов’язків. А чекає тому, що з колишнім директором договір було розірвано, новопризначений керівник уже занесений до Єдиного державного реєстру, проте Володимир Клименюк і досі наголошує на своїй легітимності. Тому і почати нормально навчальний процес Валентина Копетчук не може.


У четвер представників ЗМІ було запрошено до Бердичівського відділу поліції, аби роз’яснити дану ситуацію. Хоча журналісти й розраховували на прес-конференцію під головуванням очільника поліції Ольги Зінченко, коментувала ж події, що трапилися в медколеджі, речник поліції Ірина Кучерук. Виявляється, що у правоохоронців знаходяться на розгляді 2 заяви. Одна – це звернення від представників громадськості про те, що у момент «забастовки» студентів біля коледжу, авто громадянина (про те, що це був Володимир Клименюк, речник поліції не вказувала, називаючи його місцевим жителем) було неправильно припарковано біля коледжу. На місце події виїхали представники слідчо-оперативної групи та склали відносно порушника адмінпротокол. Друге ж звернення надходило від вищевказаного місцевого жителя стосовно вчинення над ним неправомірних дій представниками громадськості.


Правоохоронці нині проводять перевірку щодо того, що депутати обласної ради прийшли до навчального закладу з новопризначеним т.в.о. директора, аби представити його адміністрації коледжу та студентам, а ті в свою чергу виступили проти представників громадськості і влаштували акцію протесту. Представники ж громадськості, за словами речника поліції, надали всі документи, які підтверджують правомірне призначення нового директора. Всі обставини поліція з’ясовує, збирає усі відомості, а в подальшому буде прийняте рішення згідно чинного законодавства.


Сам же депутат облради від «Радикальної партії» Ілля Смичок зазначив, що навчальний заклад підпорядковується Житомирській обласній раді, є рішення про звільнення Володимира Клименюка з посади, є зміни в реєстрі і є розпорядження голови обласної ради про призначення в.о. керівника коледжу. Виходячи з цього, екс-директор навчального закладу немає до нього вже ніякого відношення згідно чинного законодавства.


Та не дивлячись на це, Володимир Клименюк не погодився з таким рішенням і забрав печатку та службовий автомобіль замість того, аби передати їх Валентині Копетчук. Жінка ж, коментуючи ці події, шокована тим, що відбувається. Вона знає багатьох викладачів медколеджу, бо працювала заступником, а потім і проректором з навчальної роботи в Житомирському інституті медсестринства, тому їй доводилося спілкуватися і працювати з бердичівськими викладачами. Більше того, деяких з них вона навіть навчала. «Чи вони бояться, чи заангажовані, не зрозуміло. Але вони, як мантру, повторюють «Дайте нам нашого директора!» і нічого іншого не хочуть чути», - поділилася своїми враженнями та думками в.о. директора Бердичівського медичного коледжу, котрій не дають змоги приступити до своєї роботи.


А закривати медколедж чи приєднувати його до Житомирського інституту медсестринства, як про це стверджують студенти і викладачі, ніхто не буде, депутати облради запевняють, що не мають наміру цього допустити, бо заклад повинен розвиватися.

IMG 9355

IMG 9355

IMG 9355

IMG 9355

IMG 9355

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.