В Бердичівському районі гине риба — РІО Бердичів

П'ятниця, 3 Липня

  • Бердичівський Базар

В Бердичівському районі гине риба

Сьогодні до редакції газети жителі села Слободище надіслали жахливі фото з сотнями загиблих рибин на місцевому ставу річки Гнилоп’ять. В екологічній катастрофі вони звинувачують місто Бердичів, яке скидає свої стічні води трохи вище за течією від Слободищенського ставу.

Керівник  підприємства, яке відповідає за очистку стічних вод  по телефону запевнив нас, що ніяких надзвичайних ситуацій на комплексі екологічних споруд останнім часом не було, а причиною загибелі риби може бути мала кількість кисню взимку під льодом, а коли лід зійшов, та риба, яка задихнулась тепер сплила, що буває досить часто на будь-яких водоймах.

А ще, директор КЕСу сказав, що лише вчора співробітники екологічної інспекції взяли проби води на аналіз на місці скидання води після очистки до річки, а також вище і нижче цього місця.

У Слободищенській сільраді розповіли, що факт загибелі риби задокументовано співробітниками поліції і про те, що вони теж вважають джерелом забруднення стічні води міста.

Потрібно нагадати, що першого березня в Слободищах були особисто начальник обласної інспекції та його заступник,  а на питання чому лише через десять днів прислали лаборантів за аналізами, та які заходи прийняті за результатами поїздки начальника до Бердичівського району в Житомирі по телефону не відповіли.

Тому ми направили до інспекції відповідний інформаційний запит, і обов’язково розповімо читачам яку відповідь на нього дадуть.

Проблема очистки стічних вод в Бердичів не нова і місто зараз намагається відновити будівництво власних очисних споруд, заморожене ще в далекі дев’яності, але грошей на це не вистачає.

На мою думку, якби була створена об’єднана територіальна громада міста Бердичева з районом, то саме на добудову очисних споруд можна було б спрямувати кошти, які уряд виділяв в минулому році об’єднаним громадам, адже проблема є спільною як для міста, так і для району.

А так, всі ці перевірки та фото вищих посадовців району та області на фоні мутної води виглядають як піар та реклама напередодні можливих виборів у Гришковецькій об’єднаній територіальній громаді (без Бердичева), якими марить нинішній голова райради.

ruba1

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.