Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Роздрукувати цю сторінку

Бердичівська маршрутка стала жертвою ДТП. Фото

Бердичів впевнено б’є рекорди за кількістю дорожньо-транспортних пригод. Останнім часом такі неприємні події стали траплятися майже щодня, а то і по кілька за день. І це ще навіть не зима, коли на вулиці сніг, ожеледиця... Чи то через випадковість, чи то по вині водіїв, але наслідки таких пригод бувають різними і завжди з полегшенням зітхаєш, коли обходиться без жертв.


Чергова дорожньо-транспортна пригода трапилася ранком п’ятниці в центрі міста, навпроти Бердичівської фабрики одягу. Її учасниками стали міська маршрутка та автомобіль «ВАЗ-2106».


Як повідомила прес-служба Бердичівського відділу поліції, водій ВАЗівки, чоловік 1955 р. н., їхав по другорядній частині дороги та не пропустив маршрутку, за кермом якої був водій 1982 р. н., що рухалася зі сторони вулиці Вінницької в напрямку вулиці Житомирської, та спричинив зіткнення.


На щастя, обійшлося без жертв, лише транспортні засоби отримали механічні пошкодження. На місце пригоди приїхали працівники ДАІ, щоб розібратися, що до чого. Потім спілкування усіх, хто був присутній, стало схожим на роз’яснювальну роботу, коли представник ДАІ пояснював водієві та пасажиру автомобіля «ВАЗ», хто винен і чому.


Порушувати кримінальне провадження поліція не буде, так як ситуація не настільки глобальна, а лише дрібні ушкодження. Хоча з самого початку це і можна було вирішити без ДАІ, та, вочевидь, чоловіки, що сиділи в авто, не були налаштовані на компромісне вирішення проблем і чекали остаточного вердикту. І, як було передбачено, вони ж і виявилися винуватцями ДТП.


Закінчуємо статтю, як завжди, на закличній ноті про обережність та уважність на дорогах. Бо саме це є запорукою збереження і транспортних засобів від пошкоджень, і власного життя від нещасних випадків.

IMG 0651

IMG 0653

IMG 0657

IMG 0665

IMG 0694

Останнє від

Подібні матеріали