Роздрукувати цю сторінку

Зникла дівчина з села Бердичівського району знайшлася і розповіла поліції, що з нею трапилося

Тиждень тому бердичівляни знову отримали чергову неприємну звістку про зникнення людини. У нашому не настільки вже й великому місті такі звістки щоразу викликають шок і паніку. А це все тому, що випадки, коли безвісти зникають люди, для Бердичева не є чимось новим. Лишень за два роки, пам’ятається, що випадків таких було кілька: то представник бердичівської Самооборони, то 30-річна дівчина, яку досить довго шукали, звертаючись за допомогою навіть до українських ток-шоу, та результатів ніяких, далі був молодий хлопчина не української національності, про якого нині теж нічого невідомо. І це ще не всі випадки. Ось буквально з місяць тому говорилося про зникнення чоловіка, а тут знову те ж саме, тільки цього разу вже молода 16-річна дівчина з села Хажин Бердичівського району.

Про те, що її розшукують рідні, дізналися журналісти місцевих видань та пересічні громадяни з фото, розвішених по стовпах на вулицях міста. Іванна ще 24-го жовтня пішла з дому і не повернулася. Під фото і написом «Увага. Пропала людина» були особливі прикмети і контакти, за якими можна було б звертатися у разі наявності будь-якої інформації.


У поліції детальних коментарів стосовно цього питання не надавали. Про зникнення доньки сповістили батьки, написавши заяву, а вже працівники правоохоронних органів займалися перевіркою. Єдиним, за що тоді можна було вхопитися, стала інформація про те, що у дівчини є знайомий, який проживає в Київській області і до якого вона вже не один раз їздила. Тим більше, що напередодні зникнення її бачили в нашому місті з тим же таки знайомим.


Інформацію про підозріле зникнення розміщували на своїх сайтах редакції бердичівських газет, хвилюючись за свою, так сказати, землячку. Ми вирішили зателефонувати до поліції та дізнатися, як проходять пошуки зниклої жительки Бердичівського району, чи є які нові звістки. Як пояснила нам представник прес-служби поліції, дівчина, дякувати богу, знайшлася. Вона вже вдома, ціла та неушкоджена, і вчора приходила у відділок розповісти, де була і що з нею трапилося.


Виявилося, що ніхто її не викрадав і насильно ніде не утримував. Вона весь цей час, поки батьки хвилювалися, не знаходячи собі місця, розвішували по місту орієнтування, зверталися до поліції і не знали, що їм робити, перебувала у того ж таки знайомого в Бучанському районі Київської області.


Ось так, не подумавши, 16-річна дівчина загостювалася в іншому місті, забувши просто-на-просто попередити своїх рідних. Можливо, знала чи думала, що їй не дозволять поїхати, тим більше на кілька днів. Воно й не дивно, бо паспорт то вона має, але вік ще не зовсім то дозволяє самостійно розпоряджатися, куди, з ким і на скільки йти чи їхати. Хоча, враховуючи, що такі «вікенди» були не вперше і батьки про це знали, судити про те, що можна, а що ні, не нам. Для цього в неї є батьки, а усвідомлення того, що вони хвилюються за свою дитину, можливо, прийде згодом, коли дівчина сама стане матір’ю…

Подібні матеріали