Роздрукувати цю сторінку

Правління обласної спілки журналістів відвідали бердичівські журналісти

10 жовт. 2016 Олександр Доманський

Минулої п’ятниці в обласному центрі відбулось засідання правління обласної організації Національної спілки журналістів України. Від Бердичева на цьому засіданні були присутні двоє представників: я, як дійсний член правління, та Денис Заремський, як голова бердичівської міськрайонної організації, адже саме на цьому правлінні погоджувався статут нашої місцевої організації.


Взагалі головним питанням стало скликання позачергової конференції спілки, на якій потрібно привести статутні документи громадської організації у відповідність зі змінами податкового законодавства, а саме нових вимог до статутів неприбуткових організацій. Суть цих нововведень – неможливість отримання будь-якого прибутку з організації її членами навіть після ліквідації чи реорганізації.


Після нетривалого обговорення була прийнята постанова правління, в якій затвердили статут нашої Бердичівської організації та призначили як дату позачергової конференції – 28 жовтня, так і дату чергової звітно-виборної конференції – 24 лютого 2017 року.


Цікавою виявилась інформація члена правління національної спілки від нашої області про те, що в Києві деякі спілчани високого рангу задумали створити нову профспілку журналістів та працівників медіа, що може негативно позначитись на діяльності організації.


Обговорювали на правлінні також стан роздержавлення комунальних газет як обласного центру, так і більшості районів області. Органи влади в більшості вже повиходили зі складу засновників, але затримка тепер виникла через неприйняття якоїсь спеціальної постанови Кабміну, і коли вона буде, невідомо.

IMG 5600

IMG 5602

Подібні матеріали