Неякісний алкоголь призвів до смерті одного бердичівлянина та отруєння інших двох — РІО Бердичів

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 2010

Четвер, 9 Квітня

  • Бердичівський Базар

Неякісний алкоголь призвів до смерті одного бердичівлянина та отруєння інших двох

29 вер. 2016

Останнім часом все більшої популярності серед жителів різних міст і сіл України набувають не ті алкогольні вироби, котрі продаються в магазинах, а ті, які нині стало зовсім неважко дістати у домашніх торговців або ті, котрі невідомо де розливають по пляшках та мало не оптовими партіями постачають на замовлення клієнтів.


Так, підакцизні товари, що наповнюють місцеві та державний бюджети, бо на них накладається певний податок, для багатьох людей є, як то кажуть, не по кишені. Тому у погоні за економним варіантом люди звертаються або на так звані «точки», де їм продають самогон, або замовляють сурогат, який є не зовсім безпечним.


Бо такий «економний» варіант, як сурогат, має свою історію виготовлення і наслідки його вживання бувають іноді невтішними. Здебільшого такий алкоголь виготовляють без дотримання елементарних санітарних вимог. Найчастіше підпільні цехи утворюють в гаражах чи підвалах, не призначених для такого процесу. Сировина для такого «горючого» може зберігатися в ємностях з-під отрутохімікатів, а саму речовину розливають не в стерилізовані пляшки. І коли на вигляд, начебто, така продукція не відрізняється від магазинної, сертифікованої, насправді вона може нести велику небезпеку. Багато людей, вживаючи таку продукцію, отруюються або ще гірше, позбуваються життя.


Не винятком стало і наше місто. Сьогодні інтернет-сайти і навіть телеканали вибухнули зовсім не приємною, а навпаки - трагічною новиною. На Житомирщині люди масово отруїлися алкоголем, а одна людина загинула. Цією людиною виявися бердичівлянин, котрий разом з чоловіками вживав сурогат. Як виявилося, даний товар був придбаний у місцевого жителя, котрий замовляв його в Харкові поштою і розливав по пляшкам.


Наслідком такого споживання стало отруєння двох чоловіків та смерть третього. Достовірно зазначити, що причиною всьому є саме фальсифікат, поки неможливо, бо проводиться ряд експертиз. Та цей варіант медики не відкидають, бо від всіх потерпілих доносився їдкий запах алкоголю. Ті, кого все-таки вдалося врятувати, поки перебувають в очному відділенні через різке погіршення зору.


Тим часом за останніх кілька днів подібні інциденти трапилися і в інших містах України, і результати більшості з них – смерть від алкоголю. Це 5 людей з Донеччини та 23 – з Харківщини. Багато осіб перебувають у лікарнях.


Скільки ще таких випадків може трапитися, не знає ніхто, але хочеться, щоб люди розуміли, що дешеве і невідомо де зроблене не завжди може бути якісним. І якщо одних може, як кажуть «пронести», то інші в таку категорію можуть не потрапити.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.