Роздрукувати цю сторінку

Замінування приміщення в Бердичеві: черговий жарт або акцентування уваги на проблемі

Сьогодні ми вже писали про те, що вдень містом з колосальною швидкістю ширилася інформація про замінування на Привокзальній площі приміщення, де розташовані гральні автомати.

З самісінького початку дізнатися, правдива ця інформація чи ні, ми не змогли, так як на місці можливої пригоди працювала слідчо-оперативна група та чекали на фахівців вибухонебезпечної лабораторії.


Чекати занадто вже аж довго не прийшлося. Приїхавши, обійшовши зі службовим псом та обстеживши приміщення і територію навколо нього, вони підтвердили припущення щодо чергового жарту. Бо жодного натяку на замінування там не виявилося.


Тепер поліції прибавиться ще одна справа – шукати жартівника, який вирішив так невдало пожартувати. Хоча оживлюють життя міста та роботу відповідних органів таким способом у Бердичеві не вперше. Виникає лише одне логічне запитання: чи вартий такий жарт того, щоб потім отримати за нього відпочинок у тюремній камері. Адже за дії такого характеру згідно Кримінального Кодексу України передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавлення волі строком до 6 років. Та у даному випадку залежить все від того, знайдуть цього «абонента» чи ні.


Тим часом дехто вважає, що таким чином хтось вирішив акцентувати увагу на проблемі гральних автоматів, яка реально існує у Бердичеві. Бо кількість таких закладів під різними назвами активно функціонують у місті, причому працюють навіть цілодобово. Чи є вони легальними і чи можуть працювати, не один і не два рази піднімалося це питання, коли на сторінках місцевих видань з’являлися статті стосовно підпільних приміщень для ігор. Тільки толку з цих статей немає ніякого, бо вони так само продовжують діяти.


От тому і не варто відкидати варіант того, що місцевій владі і відповідним органам вже прямо натякають на тому, що потрібно щось робити.

Подібні матеріали