П’ятьох жителів Бердичівщини Президент України нагородив ювілейними медалями — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

П’ятьох жителів Бердичівщини Президент України нагородив ювілейними медалями

24 серпня Україна святкувала своє 25-річчя, свій ювілей, свій День Незалежності. По всій країні проходили урочисті заходи, усі згадували історичні події, що передували цьому важливому дню, згадували людей, котрі боролися за те, щоб держава була вільною, суверенною, а український народ – єдиний та дружній.


З нагоди ювілейної дати Президент нагородив медалями «25 років Незалежності України» педагогів, лікарів, волонтерів, учасників АТО, спортсменів, діячів культури, державних службовців, керівників установ та організацій…


Відзнаки отримали 91 житель Житомирської області за значні особисті заслуги у становленні незалежної України, утвердженні її суверенітету та зміцненні міжнародного авторитету, вагомий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток, активну громадсько-політичну діяльність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народу.


Серед нагороджених є і п’ятеро бердичівлян. Указом Петра Порошенка №336/2016 власниками ювілейних медалей стали:


1. Директор Швайківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білан Ірина Степанівна.

2. Директор сільськогосподарського товариства «Озадівське» Сінько Володимир Володимирович.

3. Лікар Бердичівської центральної районної лікарні Стоцький Олександр Михайлович.

4. Іванковецький сільський голова Шеретун Микола Миколайович.

5. Голова правління акціонерного товариства "Бердичівська фабрика одягу" Стукало Галина Іванівна.

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.