Площа Седлецька в Бердичеві притягує дорожньо-транспортні пригоди — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Площа Седлецька в Бердичеві притягує дорожньо-транспортні пригоди

Щоденно у містах України трапляються дорожньо-транспортні пригоди. Одні виникають з вини водія, причиною других є погодні умови та інші фактори. Та як би там не було, наслідки таких ДТП часто є зовсім невтішними.


Бердичів не є винятком. Хоч тут і не щодня можна побачити аварії з пом’ятими автомобілями, скутерами чи велосипедами, внаслідок яких травмуються люди чи взагалі виникають летальні наслідки, але такі ситуації є і трапляються вони з певною періодичністю.


Самотужки визначити основні місця у місті, де трапляються ДТП не так вже і важко. Найчастіше це центр міста (вулиці Європейська та Вінницька), виїзди з міста (Червона гора, Елінг та Гришківці). Віддалені райони міста теж іноді беруть участь у таких неприємностях, але про це не так часто вдається дізнатися.


Та одним із основних місць концентрації ДТП у Бердичеві було визначено площу Седлецьку. Таку інформацію надав присутнім на брифінгу т.в.о. начальника відділу управління превентивної діяльності ГУНП у Житомирській області Віталій Магалецький.
Бердичів потрапив в двадцятку тих місць концентрації ДТП в області. Дана статистика була складена завдяки дослідженню вулично-дорожньої мережі області. Предметом дослідження стали дороги, дорожні знаки, розмітки та інші.


Наше місто разом з Коростенем, Новоград-Волинським, автотрасами Житомир – Могилів-Подільський та Київ – Чоп» йде в списку одразу після обласного центру, де відбувається найбільше ДТП.


Як зазначає ВГОЛОС.ZT, Віталій Магалецький наголосив на тому, що до таких місць концентрації ДТП намагаються максимально наблизити наряди поліції. А до територіальних місцевих органів державної влади були направлені відповідні інформації щодо необхідності оновлених дорожніх знаків, дорожньої розмітки, внесення змін в організацію дорожнього руху на окремих ділянках, оновлення світлофорних об’єктів тощо.

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.