90 років виповнилось ще одному жителю Бердичівського району — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

90 років виповнилось ще одному жителю Бердичівського району

17 серп. 2016 Прес – служба райдержадміністрації

Свій 90-річний ювілей 14 серпня 2016 року відзначив житель села Слободище Бердичівського району Степан Олександрович Польовий.


Ветерана війни і праці, учасника бойових дій привітали зі святом народний депутат України Олександр Ревега, помічник народного депутата, депутат Бердичівської районної ради Софія Томашевська, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, депутат районної ради Віктор Лащук, голова районної ради ветеранів Валентина Кроснік, Слободищенський сільський голова Роман Кваша. Від імені місцевих підприємців ювіляра також вітав депутат сільської ради та голова ветеранської організації села Степан Вінцевич.

За багаторічну сумлінну працю, активну участь у ветеранському і громадському житті та з нагоди 90-річчя ювіляру вручили Грамоту районної державної адміністрації і Грамоту районної ради. Також квіти, подарунки, солодощі, тепла розмова у дружньому колі, розуміння потреб людей старшого покоління, гарний настрій і сміх – це те, чим одарували ювіляра гості.


Спогади про військові часи, бойових побратимів, а потім і мирне життя з сім’єю повернули всіх у ті часи, коли іменинник був молодою людиною, створив сім’ю, разом з покійною дружиною Анастасією Матвіївною виховав двох синів – Миколу та Василя, які сьогодні навідують батька разом з онуками та правнуками Степана Олександровича.

SL749097

SL749099

SL749112


Прес – служба райдержадміністрації

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.