У Бердичів прибули військові — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

У Бердичів прибули військові

Радісно, але без традиційних урочистостей зустрічали військовослужбовців на залізничному вокзалі надвечір 12 серпня. На залізничній платформі, куди мав прибути потяг з героями було не дуже людно, частину хлопців рідні очікують вдома за сотні кілометрів від Бердичева. Ті ж, хто прийшов зустрічати своїх захисників не стримували емоцій. Тож вокзал і привокзальна площа, які не раз були свідками прощань і зустрічей після довгої розлуки, сповнились радісними вигуками та обіймами.


Близько сотні бійців з різних підрозділів, які захищали нашу Батьківщину в зоні бойових дій, повернулись додому, щоб перепочити і зустрітись з родинами. Всі вони прибули у двадцятиденну відпустку, після якої набравшись сил моральних і фізичних, знову відправляться на схід в зону проведення АТО. Після кількох коротких хвилин, проведених з рідними, військові посідавши в авто, відправились в частину, а вже звідти - по домівках.


На жаль, ніхто з представників міської влади, не привітав наших захисників. Чомусь не було оркестру і квітів, які традиційно супроводжують приїзд військових, та пишних промов від посадовців. Хоча суть не в квітах, промовах і оркестрі, а в увазі і пошані до бійців, які захищають нашу землю. 

Фотогалерея

Інна Май

Журналіст "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.