У Бердичів завітав автопробіг електромобілів "З минулого в майбутнє" — РІО Бердичів

Неділя, 1 Серпня

У Бердичів завітав автопробіг електромобілів "З минулого в майбутнє"

Близько двох десятків електромобілів серійного і саморобного виробництва в рамках автопробігу з «Минулого в майбутнє» завітали у Бердичів. В рамках заходу, який проводився заради популяризації екологічного та економічного транспорту, його учасники проїхались маршрутом Київ- Бердичів - Вінниця - Бар –Київ.
У нашому місті учасники зробили зупинку на Центральній площі міста, де бердичівляни могли роздивитись авто та розпитати все, що їх цікавить про електромобілі у членів еко-клубу «Електро-Автосам» та представників обласного осередку Об’єднання «Самопоміч», які виступили організаторами акції.
«Головна перевага електромобіля — його екологічність, адже ці машини, приводяться в рух електричним двигуном і живляться від електричної мережі. А значить вони не виділяють вуглекислий газ та інші викиди», - розповідають учасники пробігу з «Минулого в майбутнє» .
Заряджаються, тобто заправляються такі автівки на спеціальних заправних станціях, одну з яких було відкрито учасниками пробігу по вулиці Волочаївській і у Бердичеві.

Фото: Євген Чернецький

Фотогалерея


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.