Я - волонтер! — РІО Бердичів

Понеділок, 1 Червня

  • Бердичівський Базар

Я - волонтер!

17 лип. 2015 Ольга Горностай, волонтер БМЦСССДМ виконавчого комітету Бердичівської міської ради

Можливо саме за велінням долі мені пощастило допомагати людям. Це праця, яка не має ні початку, ні кінця! Адже кожен із нас хоча б раз в житті, але потрапляв в такі життєві важкі обставини, про які кажуть: «один в полі не воїн».

 

Особливо зараз, коли в рідній Україні так складно, так непросто. Щодня, щогодини працівники Бердичівського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді стикаються з такою багатогранністю проблем, бід та горя людей, що й годі собі уявити: розпач та відчай переселенців зі сходу; біль та переживання тих, чиї рідні та близькі знаходяться в зоні АТО,захищаючи нашу Україну,втративши назавжди сина, батька, чоловіка; страждання кожної людини, яка не може вийти зі скрутного становища, а ще – робота із тими, хто прийшов з місць позбавлення волі, хто має проблеми із законом, в чиїх сім’ях коїться насильство по відношенню до близьких.

 

Тільки поставивши себе на місце соціальних працівників, працюючи з ними пліч-о-пліч, починаєш відчувати одночасно і важкість роботи, і радість… гордість за те, що можеш бути корисним для тих, хто цього дуже потребує. Для мене та моїх колег волонтерство – це світогляд, стиль життя! Коли не можеш пройти повз людину, якій стало зле; не можеш спокійно спостерігати за тим, як дитина вибігає на дорогу поза світлофором; коли тобі не байдуже.

Тепер і мені випала така честь – поповнити ряди волонтерів. Навчаючись на соціально-психологічному факультеті Житомирського державного університету імені Івана Франка, я й уявити собі не могла, що волонтерство на практиці так зближує людей! я постійно в думках повертаюсь до тих часів, коли обрала професію соціального педагога. І не прогадала, адже робота з людьми варта того, щоб бути на рівні з іншими професіями. Та й що там! Ця праця – поклик серця, безкорислива робота задля благополуччя людей. Поклик моєї душі – волонтерство. Я волонтер БМЦСССДМ і цим пишаюся!

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.