П’ятдесята поїздка в зону АТО волонтерів «Патріотичної-Сили» — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

  • Бердичівський Базар

П’ятдесята поїздка в зону АТО волонтерів «Патріотичної-Сили»

15 черв. 2015 Прес-служба ГО «Патріотична Сила»

 Вже майже рік у постійному пошуку всього необхідного для бійців в зоні АТО живуть волонтери «Патріотичної-Сили». Не завжди просто забезпечити бійців тим, що вони потребують. Не завжди є кошти, щоб довезти все, що вдається зібрати на передову. Але якщо є бажання, з'явиться й можливість. Як доказ – 50-та поїздка в зону АТО, з якої нещодавно вони повернулись.


«Завжди на передову до бійців ми веземо їжу, одяг, засоби гігієни. Більшу частину вантажу складає те, що військові просять. Є також і особисті передачі», - розповіла заступник голови ГО «Патріотична-Сила» Ольга Ковальська. Займатися волонтерством, за словами жінки, непросто. Щоразу доводиться вкладати у цю благородну справу не лише свій час, а й кошти. Особливо, це стосується закупівлі палива на поїздки. «Є багато людей, яким байдуже те, що відбувається в Україні. Але якщо участь у бойових діях беруть  рідні та близькі, це кардинально змінює свідомість тієї людини», - переконана Ольга Ковальська.


«За 50 поїздок є що згадати», - зазначив голова ГО «Патріотична-Сила»   Станіслав Лужанський. За цей час довелось відвідати усі ті міста, які у багатьох з нас асоціюються із жахом, потрапляти під обстріл і на простріляних колесах долати кілометри. Доводилось також натрапляти на ворожі блокпости. Волонтерам «Патріотичної-Сили»  випала і гірка доля полонених. В'ячеслав Богачук та Леонід Войнаш місяць пробули в полоні ДНР. На щастя, чоловіки залишились живими і неушкодженими, але про пережите, напевно, не забудуть ніколи.


Не простою видалась і 50-та поїздка. Кілька разів виходила з ладу машина, в дорозі доводилось її лагодити. «Але ми побачили, які зв’язки існують між волонтерами по всій Україні. Де б ми не були, волонтери та прості люди нам скрізь допомагали. Ця поїздка відзначилась ще й тим, що кілька разів нам доводилось натрапляти на зачистки диверсійних груп. Не просто також було й знайти підрозділи військових, яким необхідно  було передати цільові посилки, так як вони були задіяні у бойових діях», - розповів волонтер «Патріотичної-Сили» Ігор Ковальчук. Його супутником у цій поїздці, як і багатьох інших, був  Валерій Вітковський.


У «Патріотичній-Силі» обіцяють допомагати армії доти, доки не закінчиться війна. А в наступну поїзду вирушать одразу, як вдасться зібрати кошти на пальне ,та інші речі які замовили хлопці.

88

888

8888

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.