Сім’ї учасників АТО відпочили в Закарпатті — РІО Бердичів

Субота, 31 Липня

Сім’ї учасників АТО відпочили в Закарпатті

02 квіт. 2015 Галина Поліщук

За сприянням президента Благодійної організації «Відкрите серце» Петра Залізного група з двох десятків людей з Бердичівського району, а саме: сім'ї загиблих в АТО, поранені та ті, чиї чоловіки вже майже рік перебувають в зоні АТО, мали можливість відпочивати в Закарпатті - в Поляні Свалявського району. Відкрив свої серця та двері для людей Бердичівщини Благодійний центр «Віфанія», очільником якого є Василь Райчинець.

Прекрасні, сучасні кімнати, смачне, з любов’ю приготоване, харчування та карпатське повітря допомогли нашим людям відпочити та набратися сил. Перебуваючи в Закарпатті змогли відвідати: Свято-Троїцький Кирило-Мефодієвский жіночий монастир; Пал?ац Шенборнів — колишню резиденцію та мисливський будинок графів Шенборнів. Оригінальність палацу у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому); 


природне джерело "Джерело краси" із самовиливом джерельної води кремнистої, слабої мінералізації. Ця вода ще придає красу й тілу, тому ми ще вмивалися. Також відвідували Замок Паланок (Мукачівський замок) — замок у Мукачево, зразок середньовічної фортифікаційної архітектури, з поєднанням різних стилів; мукачівський ринок, де мали змогу купити українські вишиванки; термальні джерела в районі міста Берегово. Тут, в основному басейні температура води – 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. А в окремому куточку басейну обладнано, так зване, джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Були і в басейні на відкритому повітрі. Крім цього відвідали і форельне господарство «Ждимир» де мали змогу не тільки ловити, але і споживати форель.


Тож щиро дякуємо всім причетним до організації відпочинку.
Галина Поліщук


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.