Кільком підприємцям скасовано дозволи на рекламу через заборгованість — РІО Бердичів

Неділя, 5 Грудня

Кільком підприємцям скасовано дозволи на рекламу через заборгованість

Дозволи на розміщення рекламних засобів кільком суб’єктам господарювання скасували відповідними рішеннями члени виконавчого комітету Бердичівської міської ради.

На засіданні начальник управління економічного розвитку Михайло Май повідомив це, зазначаючи, що причиною стали заборгованості за рекламу протягом кількох місяців. А міський голова Сергій Орлюк ще й показав на додачу присутнім фото об’єктів, про які йде мова.


Це зовнішня реклама по вулиці Житомирській, 78Б, яку розміщує автозаправна станція «Укр-Петроль». Заборгованість складає більше 4 місяців і вони відмовляються платити. Наступною, кому скасовують дозвіл на розміщення зовнішньої реклами, стала автозаправна станція «WOG» по вулиці Житомирській, 93А, які також мають борги за несплату.


В цей же список потрапило і ТОВ «ІНТЕНД ПЛЮС» по вулиці Короленка, 39Б, яке мають заборгованість за розміщення рекламного засобу, тому наданий дозвіл їм також буде скасований.


По одному суб’єкту господарювання ситуація склалася зовсім по-іншому. Він сам звернувся з тим, аби йому скасували відповідний дозвіл. У них було два рекламних засоби. Один – при в’їзді з Житомирського напрямку, а другий - з Чуднівського. Наразі ж вони вже не мають потреби в рекламі і вже демонтували її.


Усі випадки були розглянуті комісійно, винесені відповідні рішення і члени виконавчого комітету одноголосно їх підтримали.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.