Шануємо вас, ветерани. До Дня ветеранів — РІО Бердичів

Понеділок, 29 Листопада

Шануємо вас, ветерани. До Дня ветеранів

01 жовт. 2021 Ольга Протасевич, член НСЖУ, ветеран праці

Ветеранський дух живе у кожному колективі, в кожній родині, в кожнім гурті. Бо досвідчені люди, наставники в нашому житті відіграють особливу роль. Хтось з них працює, хтось допомагає іншим, наставляє в професії, в житті. І ніхто з них, ветеранів, не сидить, склавши руки, кожен виконує свої обов’язки перед родиною, перед суспільством.

Ветеранська енергія, ветеранський досвід, життєва дисципліна, творчий підхід до справи, їх взірцевість потрібні молодому поколінню. Ветерани є тим корінням. з якого продовжується життя на землі.

Ветеран праці – заслужене державне звання, яке означає, що праця людини високо цінується в житті, в країні, бо добра праця завжди во благо Батьківщині.

День ветерана в Україні відзначається 1 жовтня – в золоту осінню пору, і кожен ветеран має пишатися своїми ветеранськими роками. На життєвих прикладах розповім про своїх чудових знайомих-ветеранів.

Ольга Поліщук – ветеран-медик з великим стажем роботи – 47 років. Це людина «з вогником в душі», талановитий епідеміолог санслужби, мама 2-х дітей, має 8 онуків, правнуків. А іще – поетеса по життю, гарно співала в хорі медиків м. Бердичева. Та у нашої полісянки і тепер голос чудовий.

Ольга Яківна – гарна господиня і берегиня свого роду. В неї є чому повчитися і рідним, і друзям, завжди вона може дати слушну пораду. Окрім професії, жінка вміє усе: шити, в’язати, займатися садом, городом, ремонтом, пекти смачні струдлі. І все це робиться з любов’ю, наснагою. Всьому, що вміє, Ольга навчила дітей і онуків, вона для них – великий авторитет.

Така вона – Ольга Поліщук, зовні тендітна і ніжна, духом і тілом міцна. Вітаємо вас, Ольго Яківно, з Днем ветерана, бажаємо здоров’я і щастя, нових віршів і наснаги до життя.

Наталія Постригань - за освітою педагог, по життю – творча і талановита в усьому жінка, взірець для рідних та друзів. Має двох гарних доньок, її рід продовжується в 7-ми онуках та в правнуках. Крім професійного таланту, Наталія має талант господині. Легше сказати, чого вона не вміє, ніж перелічити усе те, що вміє ця дивовижна жінка. Чудовий кухар і дизайнер, швачка і в’язальниця, садівник і городник, ремонтник...

До неї полюбляють приходити в гості друзі та знайомі, а рідні - не натішаться створеним нею домашнім затишком. Щира посмішка, смак в одязі, привітність, природна врода роблять жінку набагато молодшою. І не скажеш, що вона – ветеран. Тож вітаємо Вас зі святом, дорога Наталіє, бажаємо здоров’я міцного, щастя рясного на многая літа!

Галина Романчук – педагог, вивчила і виховала не одне покоління молоді. Стаж роботи – 47 років. На роботі завжди була сумлінна і творча, цікава людина. Вода – чудова господиня і берегиня роду, розрада і радість для трьох доньок і онуків. Завжди всміхнена, привітна, чепурна, з вінцем багатих кіс на голові. Одяг носить з українськими національними мотивами, гарна, артистична, солістка хору ветеранів Палацу культури ім. О. Шабельника та солістка ансамблю «Бердичі». «Зелена хвиля» на захворюваність коронавірусом в Україні та принесені нею послаблення допомогли Галині активно виступати з хором і ансамблем на концертах. А ці концерти несуть радість і духовне здоров’я бердичівлянам.

Талант господині в Галині Йосипівні – безумовний. В її помешканні чистота й краса, багато квітів, на столі – борщ, вареники та усіляка смакота. І город у господині взірцевий, все росте якнайкраще. З Днем ветерана Вас, Галино, бажаємо здоров’я і щастя, гарних пісень і багатих врожаїв!

Тамара Яковчук має фах агронома-садовода, присвятила своє життя такій земній, нелегкій та водночас радісній професії. До речі, і її чоловік Віктор має таку ж професію. Тамара Микитівна має вчену ступінь кандидата біологічних наук. Разом із чоловіком виховали двох дітей, мають онука. Свій досвід господині Тамара передає дітям і оточуючим. Вона гарна, щира, розумна, товариська людина. А ще в її житті є чудове вподобання – пише вірші і видає поетичні збірки, одна з яких – «Суголосся» - вийшла у 2019 році.

Тамара встигає займатися громадською діяльністю – перед різними аудиторіями виступає з віршами, ділиться своїми думками, настановами.

Бажаємо Вам, Тамаро Микитівно, здоров’я і щастя, наснаги в житті, в творчості. З Днем ветерана вітаємо вас!

Отакі вони – ветерани – заслужені перед життям і державою, віддані родині і суспільству. Якщо говорити про кожного ветерана, то і життя не вистачить. І про кожного можна писати романи.

Дорогі бердичівляни, привітаймо всіх ветеранів Бердичівщини зі святом ветерана в Україні. Вони чекають на це, на повагу і любов, на увагу. Бажаємо нашим ветеранам міцного здоров’я, щастя, благополуччя у родинах і многая літа! Дарую вірш.

Є вогонь у нашім серці,

Що з дитинства не згаса.

То любов до Батьківщини,

То святиня і краса.

Все для мене в ріднім краї –

Простір неба і землі,

І пахуча рута-м’ята,

І співочі солов’ї.

Сік березовий духмяний

Навесні я вранці пив,

В сад зелений в літню спеку

Я у затінок ходив.

Журавлиним ніжним клином

Пролетіли ті роки,

Та любов до Батьківщини

Залишилась назавжди.

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

Три ведмеді запрошують на роботу

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.