Що змінилось на центральному ринку Бердичева? — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Що змінилось на центральному ринку Бердичева?

Минулого тижня тут активізувались підготовчі роботи на будівництві критого ринку, що й зумовило чималі зміни як для підприємців, так і для відвідувачів.

 


По-перше, остаточно закрили територію будівництва і попросили підприємців, які там тимчасово торгували (з 1998 року) шукати собі інші місця. Свого часу, колишній міський голова гарантував їм, що на час активного будівництва місто виділить для торгівлі частину вулиці Чорновола. Тож ті підприємці, які не знайшли за ці роки собі місце всередині ринку перенесли свої намети та навіси на п’ятачок за м’ясним павільйоном, що до цього для торгівлі не застосовувався, а займався автомобілями.

 


Так-сяк облаштувавши свої торгові місця, вони зіштовхнулись з новою проблемою – муніципальна інспекція принесла їм вимогу (у вигляді оголошення) звільнити територію до 25 вересня. Після телефонних дзвінків міському голові (а він запевнив, що не знав про дії інспекції), здається, знайшли шляхи вирішення проблеми. Кожен окремо підприємець буде оформлювати право оренди земельної ділянки під своєю палаткою на час будівництва і сплачувати відповідну плату до міського бюджету, як це роблять власники всіх кіосків міста.


По-друге, внаслідок нової огорожі навколо будівництва, виявився повністю заблокований прохід відвідувачів до ринку зі сторони вулиці Житомирська, тобто, найзручніший шлях від автобусних зупинок до торгових рядів. В принципі, місце для проходу ще залишилось поруч з будинком №15 по вулиці Житомирській, але на заваді став збудований невідомо коли і невідомо ким дерев’яний сарайчик. Зараз ідуть перемовини підприємців з його нинішніми «власниками», але в разі їх незгоди, сарай просто знесуть, адже ніяких документів на нього немає і не може бути.


Асоціація підприємців звернулась до міського голови з проханням сприяти якнайшвидшому відновленню проходу на ринок, щоб зробити його відвідини зручними і простими. І якщо міська влада дослухається до цих прохань, то зменшить хоч трохи той негатив, який останнім часом виноситься на неї на сторінках соцмереж.

bazar1

bazar2

bazar3

bazar4

 

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.