У Бердичіві поліцейські проаналізували алгоритми співпраці з громадськими формуваннями — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

У Бердичіві поліцейські проаналізували алгоритми співпраці з громадськими формуваннями

20 вер. 2021 Бердичівський районний відділ поліції

У Бердичівському районному відділі поліції днями відбулась зустріч працівників служби превенції з представниками місцевих громадських формувань з питань ефективності взаємодії.

Нині на Бердичівщині створено та працює 3 громадських формування "Честь та порядок", "Захист та правопорядок" і "Град". До їх складу входять більше 200 жителів району, з них 160 - залучалися до охорони громадського порядку упродовж 2021. Під час спільних з поліцейськими профілактичних заходів було припинено 23 адміністративних правопорушень.


Під час зустрічі учасники обговорили питання патрулювання міста та алгоритми залучення представників громадських формувань до цієї роботи, а також до інших превентивних заходів та розшуку зниклих, у тому числі дітей, сприяння оперативному розкриттю злочинів тощо.


Поліцейські нагадали присутнім вимоги нормативно-правових актів щодо діяльності громадських формувань та узгодили графіки спільних патрулювань на наступний квартал.
Заступник начальника відділу превентивної діяльності Бердичівського РВ Олег Остріцький, підсумовуючи результати зустрічі, акцентував увагу на важливості співпраці громадських формувань з поліцейськими.
- Ми спільно робимо одну важливу справу – забезпечуємо правопорядок та безпеку на Бердичівщині.

algoritm1

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.