Тих, хто стоїть на сторожі життя та безпеки людей, вітали сьогодні у Бердичеві — РІО Бердичів

Середа, 20 Жовтня

Тих, хто стоїть на сторожі життя та безпеки людей, вітали сьогодні у Бердичеві

Їхня робота – відважна та водночас ризикована, часто-густо небезпечна і така, яку неможливо передбачити. Проте саме цим людям кожен з нас завдячує своєю безпекою, благополуччям, здоров’ям та життям.

Вони без вагань готові прийти на допомогу у надзвичайній ситуації, бо обрали професію, покликану запобігати, рятувати і допомагати. І цей девіз супроводжує їх щодня: і під час звичайних навчань, і тоді, коли потрібно ризикувати власним здоров’ям чи навіть життям, аби виконати свій обов’язок. Хтось скаже, що це – подвиг, а вони скромно зауважать, що це – їхня щоденна робота.


Таких бердичівлян – працівників Бердичівського РУ ГУ УДНСН України у Житомирській області – традиційно вересневого дня вітали з професійним святом. Надворі перед управлінням зібрався колектив рятувальників, серед яких не лише чоловіки, а й жінки, аби приймати численні привітання, гарні і теплі побажання і, звісно, подарунки.


Цьогоріч почесну таку почесну місію виконали усі керівники громад Бердичівського району. Адже окрім міського голови Сергія Орлюка, вітали і нагороджували грамотами, подяками та подарунками бердичівських рятувальників перший заступник голови Бердичівської РДА Сергій Бакуменко, заступник голови Бердичівської районної ради Володимир Діхтяр, представник Семенівської сільської ради Марина Царапаєва, голова Райгородоцької ОТГ Максим Самчик, голова Гришковецької ОТГ Ірена Лісова та голова Швайківської ОТГ Габріел Мкртчян.


Вітання, грамоти і подарунки також адресували винуватцям свята помічник-консультант народного депутата України Богдана Кицака – Олександра Качур, директор ТОВ «Бердичівський хлібозавод» Олена Левченко та директор ПАТ «Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес»» Ігор Щесняк. Гарний святковий настрій дарували і артисти міського Палацу культури ім. О. Шабельника.


Начальник Бердичівського РУ ГУ УДНСН України, полковник служби цивільного захисту Ігор Шевчук у зверненні до своїх працівників побажав усім здоров’я, родинного затишку, миру, витримки у службі на благо України. Згідно зі святковим наказом особовому складу було висловлено подяку за вагомі досягнення у професійній діяльності, сумлінне ставлення до виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди Дня рятівника.

ryatuvalniki 1

ryatuvalniki 2

ryatuvalniki 3

ryatuvalniki 4

ryatuvalniki 5

ryatuvalniki 6

ryatuvalniki 7

ryatuvalniki 8

ryatuvalniki 9

ryatuvalniki 10

ryatuvalniki 11

ryatuvalniki 12

ryatuvalniki 13

ryatuvalniki 14

ryatuvalniki 15

ryatuvalniki 16

ryatuvalniki 17

ryatuvalniki 18

ryatuvalniki 19

ryatuvalniki 20

ryatuvalniki 21

ryatuvalniki 22

ryatuvalniki 23

ryatuvalniki 24

ryatuvalniki 25

ryatuvalniki 26

ryatuvalniki 27

ryatuvalniki 28

ryatuvalniki 29

ryatuvalniki 30

ryatuvalniki 31

ryatuvalniki 32

ryatuvalniki 33

ryatuvalniki 34

ryatuvalniki 35

ryatuvalniki 36

ryatuvalniki 37

ryatuvalniki 38

ryatuvalniki 39

ryatuvalniki 40

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.