Для проведення урочистостей у Бердичеві перекриють вулиці, встановлять біотуалети та влаштують торгівлю — РІО Бердичів

П'ятниця, 24 Вересня

  • vistavka800

Для проведення урочистостей у Бердичеві перекриють вулиці, встановлять біотуалети та влаштують торгівлю

Залишається все менше часу до зустрічі у нашому місті паломників і проведення Урочистостей Матері Божої Святого Скапулярію. Сьогодні-завтра проходять, так сказати, останні приготування і міська влада та відповідні служби теж у них задіяні.

На сьогоднішнє засідання виконавчого комітету з цього приводу на порядок денний було винесено проєкт рішення «Про сприяння Римсько-католицькій парафії у проведенні заходів. Доповідала з цього питання заступник міського голови з гуманітарних питань Олена Петрівська.


25 червня надійшло звернення настоятеля Київської парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії у Бердичеві, в якому владу міста просять сприяти проведенню урочистостей 17-18 липня. У міськвиконкомі відбулися наради, одна з них проходила ще й сьогодні, на яких обговорили всі питання, що стосуються проведення цього заходу, розподілили обов’язки, визначили кошторис тощо.


Олена Петрівська зазначила, що у процесі реалізації заходів під час підготовки до урочистостей виникли доповнення, які потрібно внести до проєкту рішення. Це стосується МКП «Бердичівкомунсервіс», на яке покладено завдання встановити біотуалети на площі Соборній, узгодивши їх розміщення та охорону з керівництвом парафії. Крім того, потрібно забезпечити місця перекриття руху автотранспорту вулицями міста відповідними дорожніми знаками і технічними засобами організації дорожнього руху. Бердичівський районний відділ поліції під час проведення урочистостей повинен забезпечити належні умови проведення заходу відповідно до компетенції. Зокрема, перекрити повністю рух автотранспорту в обох напрямках з 14:00 до 22:00 17 липня і з 06:00 до 15:00 18 липня.


Буде перекрито площу Соборну в обох напрямках від вулиці Житомирської до вулиці Молодогвардійської, де розташований Бердичівський коледж промисловості, економіки і права. Не зможе курсувати транспорт у зв’язку з перекриттям дороги в обох напрямках від перехрестя вулиці Миру і вулиці 30-річчя Перемоги, а також від перехрестя вулиці Житомирської та вулиці В. Чорновола.


Рух автомобільного транспорту, за словами доповідачки, буде спрямовано вулицями Молодогвардійською, 30-річчя Перемоги, Толстого, Шолом Алейхема та Житомирською. До проєкту рішення також було додано схему розміщення торгівлі, яка погоджена з усіма відповідальними учасниками. У суботу, 17 липня, Служба Божа розпочнеться о 18:00, а у неділю, 18 липня, - о 08:00.

dopovnennya 1

dopovnennya 2

dopovnennya 3

dopovnennya 4

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.