На Бердичівщині відбувся старт роботи поліцейської станції та закладів медичного і соціального спрямування — РІО Бердичів

Четвер, 23 Вересня

  • vistavka800

На Бердичівщині відбувся старт роботи поліцейської станції та закладів медичного і соціального спрямування

12 лип. 2021 Відділ комунікації поліції Житомирської області

7 липня у Райгородоцькій сільській громаді Житомирщини відбулось офіційне відкриття одразу кількох важливих для життєдіяльності мешканців пунктів: поліцейської станції – для оперативного реагування та підтримання правопорядку, а також сімейної амбулаторії та Центру надання адміністративних послуг.

Райгородоцька сільська територіальна громада у Бердичівському районі займає загальну площу близько 250 квадратних кілометрів, нараховує 21 населений пункт та включає у себе 9 сільських рад. Нині тут проживають понад 7 тисяч людей.


Для належного забезпечення життєдіяльності громади у с. Райгородку 7 липня відбувся офіційне відкриття одразу кількох важливих пунктів медичного та соціального спрямування, а також поліцейської станції. У заході взяли участь голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, начальник Головного управління Нацполіції в області Юрій Олійник, народні обранці.

 

Райгородоцький сільський голова Максим Самчик розповів запрошеним основні відомості про територіальну громаду, тенденції її розвитку та інші нагальні питання і потреби. У цьому контексті він відзначив важливість запуску одразу кількох закладів з послугами для людей.


– Зокрема, питанням безпеки та правопорядку у територіальній громаді ми приділяємо багато уваги. Особливих проблем на сьогодні не маємо, але відкриття поліцейської станції є одним із кроків до підвищення рівня захисту місцевих мешканців. Присутність у громаді поліцейських, переконаний, буде ефективною з погляду швидкого реагування на повідомлення людей, - прокоментував Максим Самчик.


Райгородоцька поліцейська станція, уже 4-та у Бердичівському районі, розташована у новоствореному центрі надання адміністративних послуг. У службовому кабінеті постійно працюватиме дільничний офіцер та за окремим графіком ювенальний поліцейський. Поліцейський офіс обладнаний сучасними меблями, технікою і всім необхідним для роботи правоохоронців.


До слова, нині з-поміж поліцейських триває відбір кандидатів на посаду дільничного офіцера Райгородоцької сільської територіальної громади. У перспективних планах – придбання службового автомобіля, на який вже виділено 600 тисяч гривень за підтримки народних депутатів.


Начальник главку поліції області Юрій Олійник, вручаючи Подяку сільському голові, сказав:


– Загалом в області уже функціонують 42 поліцейські станції. Приємно, що питання правопорядку у громадах займають чільне місце. Сподіваюсь, Райгородоцька громада стане найбезпечнішою на Житомирщині.

CNAP 1

CNAP 2

CNAP 3

CNAP 4

CNAP 5

CNAP 6

CNAP 7

CNAP 8

CNAP 9

CNAP 10

CNAP 11

CNAP 12

CNAP 13

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.