В квартирі – 6 собак, в під’їзді – бардак, або як на бердичівлянку протоколи склали — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Вересня

  • vistavka800

В квартирі – 6 собак, в під’їзді – бардак, або як на бердичівлянку протоколи склали

Члени адміністративної комісії при міській раді сьогодні нарешті зібралися на засідання задля розгляду протоколів про адміністративні правопорушення. Кілька разів його не проводили з різних на те причин, зокрема, через відсутність «листів щастя», а сьогодні таких було 3 і по ним потрібно було прийняти рішення відповідно до статей КУпАП.

З трьох адмінпротоколів один вже традиційно стосувався торгівлі чебуреками на території центрального ринку, тому не є чимось незвичним, адже з частою періодичністю на таких торговців накладають штраф і навіть самі продавці вже, напевно, до цього звикли.


А от інших два були складені працівниками Бердичівського відділу поліції на одну і ту ж людину в один і той же день, але за різними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушницею стала жінка 1954 року народження, яка проживає по вулиці Вінницькій. Перший протокол на неї був складений за те, що жінка в громадському місті – на сходинковому майданчику 3-го поверху – складувала побутові речі, чим порушила статтю 152 КУпАП.


Другий протокол поліція склала на бердичівлянку за те, що вона в квартирі утримує незареєстрованих тварин - собак дворової породи – у кількості 6 голів, чим порушує правила утримання собак та статтю 154 ч.1 КУпАП.
Але, і вже так не раз було на засіданнях адмінкомісії, відповідно до статті 36 Кодексу, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом, стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчиненого.


В даному випадку це складання побутових речей, що є порушенням правил благоустрою міста. Згідно зі статтею 152 КУпАП воно тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто 340-1360 гривень. Оскільки дана людина є пенсіонером і раніше до адмінвідповідальності не притягувалась, спільним рішенням члени адмінкомісії призначили мінімальний штраф у розмірі 340 гривень, адже попередження немає. Проте, якщо жінка знову буде продовжувати стягувати на сходинковий майданчик речі, правоохоронці можуть знову складати протоколи і тоді вже штрафи можуть бути набагато вищі. Адже наявність в під’їзді, по суті, сміття, що є розвідником тарганів тощо, а також 6-х собак, аж ніяк не радують сусідів, котрим доводиться це бачити, чути і відчувати.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.