Триває прийом робіт на фотоконкурс «Бердичів "Мобіла-фото. 2021» — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

Триває прийом робіт на фотоконкурс «Бердичів "Мобіла-фото. 2021»

09 черв. 2021 Власкор

Ще наприкінці квітня виконавчий комітет Бердичівської міської ради, міський Палац культури ім. О. Шабельника та любительське об’єднання «Бердичівська фотографічна фундація» організували і розпочали прийом робіт для фотоконкурсу «Бердичів "Мобіла-фото. 2021». Проте ті, хто, можливо, ще не знав про цей конкурс, але хотів би взяти участь, мають таку можливість до 00:00 годин 30 червня.

Участь у фотоконкурсі можуть брати учні та студенти навчальних закладів Бердичівської територіальної громади, надіславши роботи, зроблені за допомогою мобільних пристроїв: мобільні телефони,  смартфони, планшети й т.д.
Конкурс поділено на вікові категорії:  1-4 класи (6 - 9 років), 5-8 класи (10 - 14 років), 9-11 класи (15 - 18 років) та студенти коледжів та училищ.


Номінації фотоконкурсу:


Секція A  «Пейзаж. Природа» - краса і гармонія природи Бердичівщини.

Секція B «Люди. Подія» - цікаві події та заходи в житті Бердичівської територіальної громади, які розкривають емоції, внутрішній світ людей, побут та різні аспекти їхнього життя.

Секція C «Молодь Бердичівщини» - фотографії, що показують життя молоді Бердичівської територіальної громади, в тому числі фотографії у стилі «Селфі».

Секція D Вільна тема «Мобіла-Макро» - фото будь-де.

Секція E  Вільна тема «Мандри з мобілою» - Фотографії з ваших подорожей по всьому світу.

Кожен учасник може подати на конкурс не більше 5 робіт в кожній з номінацій.
Об'єкти знімання повинні знаходитися на території Бердичівської територіальної громади (за винятком номінацій «Макро» та «Мандри з мобілою»).
Представлені на конкурс роботи не повинні порушувати законодавство України, містити образливу інформацію, а також інформацію, що суперечить моральним і загальновизнаним цінностям.
Автор гарантує, що він має авторські права на представлені ним фотографії. Конкурсні роботи публікуються на сайті конкурсу без зазначення прізвища автора. Прізвище автора буде зазначено після закінчення роботи журі.


Вимоги до конкурсних робіт


Конкурсні роботи надсилаються до Оргкомітету в форматі JPEG, RGB, 8 bit, 300 dpi, щонайменше 2000 px по довгій стороні та не повинні містити будь-яких авторських оцінок (будь-які надписи та позначки на фото, плашки, рамки, водяні знаки, символи й т.і.).


Роботи супроводжуються листом з інформацією про автора: прізвище та ім’я, рік народження, місце проживання, навчальний заклад, номер телефону, адреса електронної пошти, а також використаний для знімання пристрій (марка і модель).


Автор надсилає свої конкурсні роботи в електронному вигляді на e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. архівом або посиланням на завантаження з сервісів зберігання: Google Drive, FEX.NET, Dropbox з наданням доступу для завантаження.


В підпису імені файлу треба вказати літеру (A,B,C,D,Е ) секції конкурсу, назву фото, ім’я та прізвище автора. 


Дозволяється будь-яка обробка фотографій у мобільних додатках або за допомогою графічних редакторів.
Файл фотографії повинен  мати вбудовану EXIF інформацію. У випадки якщо після обробки фотографії EXIF інформація відсутня, автор обов'язково надсилає оригінал фото.   


Авторські права


Автор повинен бути власником авторських прав на поданий матеріал. Беручи участь у фотоконкурсі Бердичів «Мобіла-Фото. 2021», автор погоджується з вимогами та правилами фотоконкурсу, залишаючись власником авторських прав.
Автор надає організаторам конкурсу право на відтворення, копіювання, публікацію на сайті конкурсу та розміщення в мережі Інтернет (включаючи соціальні мережі), виставкові покази, фотографій, представлених на конкурс. 

Конкурсні роботи проходять попередню модерацію, після якої розміщуються на сайті фотоконкурсу https://val-mel.wixsite.com/mobila
Конкурсні роботи публікуються на сайті конкурсу без зазначення прізвища автора. 


Прізвище автора буде зазначено після закінчення роботи журі.
Фотографії, які не пройшли модерацію, можуть бути розміщені в спеціальному розділі сайту.

Критерії оцінювання


Відповідність фотографії вимогам і номінаціям.
Художня цінність.
Оригінальність і нестандартність бачення об'єкта фотографування.

Підсумки фотоконкурсу


Журі проводить відбір кращих робіт у два етапи. В першому відбирається 100 кращих робіт, які будуть представлені в експозиції підсумкової фотовиставки Конкурсу.
З відібраних робіт шляхом таємного голосування (за кількістю набраних балів), журі визначає лауреатів в кожній із чотирьох номінацій.


Файли фотографій, які не мають метадані EXIF, розглядатися журі не будуть без будь-яких пояснень і беруть участь в конкурсі без оцінювання журі
Журі залишає за собою право надавати додаткові відзнаки та нагороди. Рішення журі є остаточним і оскарженню не підлягає. Лауреати фотоконкурсу нагороджуються дипломами та цінними призами від організаторів та спонсорів фотоконкурсу.

Причини відмови участі у конкурсі


Порушення умов конкурсу та вимог до конкурсних робіт виключають можливість участі у фотоконкурсі.
Роботи, що зображують наркоманію та містять елементи насильства, расової, національної чи релігійної нетерпимості та фотографії до конкурсу не приймаються.
Також не приймаються фотографії тварин в неволі або зображення, в яких показані сцени насильства над тваринами або дії, що призвели до смерті тварин.


Організатори конкурсу залишають за собою право не приймати до участі роботи, які не відповідають визначеному якісному і технічному рівню без пояснення причин.

Інформація взята з сайту фотоконкурс Бердичів "Мобіла-Фото"

mobila 1

mobila 2

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.