Бердичівський пляж потроху заповнюється відпочиваючими — РІО Бердичів

П'ятниця, 23 Липня

Бердичівський пляж потроху заповнюється відпочиваючими

Поки тут не розпочались грандіозні будівельні роботи, пов’язані з реконструкцією спортивного майданчика, гроші на яку обіцяв роздобути наш народний депутат, тут нині душе тихо, мило і затишно.

 


Після кількох днів сонячної погоди на пляж потягнулись великі і малі бердичівляни та гості нашого міста. До речі, гості завжди складали значну частину відвідувачів цього місця відпочинку. Адже якщо влітку хтось з колишніх бердичівлян приїздить до своїх родичів з дітьми, то по аналогії з морським відпочинком хоче не втратити сонячні ванни і йде за ними, звичайно ж, на пляж.

 


Ось і вчора на пляжі можна було спостерігати чи не ідилічну картину: жінки загоряють на зеленому газоні, чоловіки в затінку грають в карти, раз по раз дістаючи з пакету чергові порції «антиковідної підтримки», а мами і татусі з дітьми зосереджено порпаються в залишках піщаної зони біля води. Більш спортивна публіка зосереджується біля спортивних тренажерів і, звичайно ж, робить регулярні запливи в межах обгородженої буйками гавані. Вода ще не дуже тепла, але це не лякає ні чоловіків, ні жінок.


Організованих груп дітей з комунальних пришкільних таборів тут вчора не було, а натомість група з приватного дитсадка «Карамелька», розташованого поруч з пляжем, почувалась тут звично і привільно.


На місці майбутнього будівництва лежить купа піску, яку, мабуть, завозили для пляжного волейболу, і вона б могла дуже допомогти на прибережній території, але...


Так само б згодився відвідувачам і новенький туалет, який встановлено на території ще минулого року, але до цього часу так і не відкрито для експлуатації. Можливо, не можуть підібрати колір стрічки для урочистого відкриття?


Одним словом, якщо не звертати увагу на дрібниці, за гарної погоди на бердичівському пляжі можна відпочивати не гірше, ніж на Єгипетському курорті...(смайлик).

plyagh 1

plyagh 2

plyagh 3

plyagh 4

plyagh 5

plyagh 6

plyagh 7

plyagh 8

plyagh 9

plyagh 10

plyagh 11

 

 

plyagh 14

plyagh 15

plyagh 16

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.