У Бердичеві помпезно відкрили Центр надання адміністративних послуг — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

У Бердичеві помпезно відкрили Центр надання адміністративних послуг

По суті, це вже вдруге відкривають відремонтований, оновлений, осучаснений Центр надання адміністративних послуг на першому поверсі Бердичівської міської ради. Вперше це відбулося минулого року напередодні Дня незалежності України при бувшому міському голові. Щоправда тоді це відкриття проходило у вузькому колі гостей та в скромній і, так сказати, «сімейній» обстановці працівників міської влади, виконавчого комітету, ЦНАПу і депутатів.

Проте тоді, нагадаємо, працювати ЦНАП починав у тестовому режимі, бо не було ще необхідних для повноцінної роботи меблів та обладнання. Проте бердичівляни вже активно користувалися усім наявним широким спектром послуг. Сьогодні ж відкриття Центру адміністративних послуг пройшло набагато масштабніше та помпезніше, адже співпраця з міжнародною організацією та відповідно участь у програмі «U-Lead з Європою» завершилася. ЇЇ результатом став повністю модернізований ЦНАП.


Завдяки децентралізації влади і об’єднанню громад повноваження і можливості органів місцевого самоврядування постійно зростають, а органи влади піклуються про створення території комфорту для своїх мешканців. Інтеграція надання адміністративних послуг є дуже важливим компонентом реформи децентралізації, одним із найважливіших її складових. Тому надійним партнерами Бердичівської громади у справі модернізації Центру надання адміністративних послуг до належного стали українські та шведські експерти програми «U-Lead з Європою», яка знана в Україні і фінансується Європейським Союзом та країнами, що входять до нього: Німеччиною, Швецією, Польщею, Данією, Естонією та Словенією.


На організованому святі, що проходило перед входом у міськвиконком, представники міської влади радо зустрічали та вітали мешканців громади і поважних гостей з області, Уряду, Верховної Ради України та програми «U-Lead з Європою». Церемонію відкриття Центру надання адміністративних послуг розпочав міський голова Бердичева Сергій Орлюк словами про те, що дана подія є символічною, адже зовсім нещодавно був День Європи. І нині завдяки ЄС і міжнародній програмі місто зробило великий крок уперед у плані надання адмінпослуг населенню. ЦНАП зараз може і планує надавати 213 послуг бердичівлянам, для цього було організовано роботу працівників і спеціалісти працюють швидко, професійно, якісно. Наостанок свого виступу міський голова додав, що Бердичів готовий і надалі співпрацювати з Європою і в подальшому.


Та на цьому враження від осучасненого ЦНАПу не закінчилися, адже по черзі вітали керівництво і жителів громади з цією значною подією заступник голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода, міський голова Житомира Сергій Сухомлин, директор програми «U-Lead з Європою» від Шведського агентства з питань міжнародної співпраці та розвитку Сусанна Делланс, керівник експертної групи розвитку мережі Центру надання адміністративних послуг та підвищення якості надання публічних послуг Міністерства цифрової трансформації України Алла Шостак.


Всі, як один, зазначили, що утворення центрів надання адмінпослуг – це одне із завдань для громад, і в кожній із них мають бути створені подібні центри, щоб жителі могли отримувати якісні послуги по-сучасному і щоб нарешті позбутися отих походів за купами довідками по різним інстанціям. Також виступаючі висловили сподівання, що не лише ЦНАП, а й інша діяльність міської влади буде спрямована на те, щоб Бердичівська міська територіальна громада розвивалася, мала стратегію розвитку, щоб покращувалася інфраструктура, були робочі місця і місто було прикладом для інших територіальних громад. А новий ЦНАП обов’язково має стати осередком європейських цінностей, аби до Бердичева зверталися і приїздили колеги з інших громад за досвідом та кращими практиками.


Після усіх сказаних гарних слів, побажань та зачитаної радником міського голови Артуром Іваненком вітальної адреси від віце-прем'єр-міністра – Міністра регіонального розвитку України Геннадія Зубка відбулася найбільш хвилююча і важлива мить о свята – урочисте перерізання стрічки сучасного реорганізованого Центру надання адміністративних послуг. Почесну місію виконали як міський голова, так і запрошені на захід гості, котрі виступали з промовами. Після цього усіх запросили всередину, аби оглянути приміщення ЦНАПу та ознайомитися з умовами, створеними для відвідувачів Центру.

tsnap 1

tsnap 2

tsnap 3

tsnap 4

tsnap 5

tsnap 6

tsnap 7

tsnap 8

tsnap 9

tsnap 10

tsnap 11

tsnap 12

tsnap 13

tsnap 14

tsnap 15

tsnap 16

tsnap 17

tsnap 18

tsnap 19

tsnap 20

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.