Курсування поїзда через Бердичів спочатку відмінили, а тепер знову відновлюють — РІО Бердичів

П'ятниця, 24 Вересня

  • vistavka800

Курсування поїзда через Бердичів спочатку відмінили, а тепер знову відновлюють

Мова йде про нічний швидкий поїзд №29/30 «Київ – Ужгород – Київ».

 


Лише 10 квітня була направлена телеграма про те, що «з метою економії експлуатаційних витрат та раціонального використання рухомого складу» відміняється курсування цього поїзда, а вже 28 квітня була прийнята телеграма про те, що «для забезпечення перевезення пасажирів встановлюється щоденне курсування нічного швидкого поїзда № 29/30». А в проміжку між цими двома наказами по Укрзалізниці була ще й телеграма від 17 квітня про курсування цього ж поїзда тільки в «період Великодніх та Травневих свят».

 


Отже тепер з Бердичева в сторону західного кордону можна буде їхати цим поїздом в 23.33 або ж поїздом №13 «Київ-Солотвино» в 20.02. А назад ці два поїзди буквально доганятимуть один одного в Бердичеві, і тому вранці добратись ними до Києва теж буде досить комфортно. Поїзд №29 зупиняється в Бердичеві о 08.08 ранку, а поїзд №13 – о 08.22.


Але слово «зупиняється» в нашому сьогоденні може й не означати, що цією зупинкою можуть скористатись пасажири, адже лише позавчора Укрзалізниця оголосила, що пасажирське сполучення повністю відновлено після карантинних обмежень по всій країн…, крім Житомирської області.
Провідники поїзду «Солотвино- Київ» підтвердили цю заборону, а пасажири, які все ж змогли вийти в Бердичеві, розповіли, що білет їм прийшлось купувати до Фастова, першої зупинки після «червоної» Житомирщини.

potyag1

potyag2

potyag3

potyag4

potyag5

potyag6

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.