У Бердичівському районі піротехніки знищили боєприпаси — РІО Бердичів

Вівторок, 11 Трв

  • Ада Роговцева

У Бердичівському районі піротехніки знищили боєприпаси

16 квіт. 2021 ГУ ДСНС України У Житомирській області

15 квітня піротехніки Головного управління ДСНС Житомирщини знищили два боєприпаси часів минулих війн, що були виявлені напередодні, в c. Града Бердичівського району та в c. Попільня Житомирського району.

В обох випадках на небезпечне «відлуння» війни натрапили селяни під час прибирання власних присадибних ділянок. Прибулі за їхнім викликом фахівці ДСНС ідентифікували знахідки як два артилерійські снаряди.
Днем раніше, в селах Осівці та Хомутець Житомирського району працівники місцевих сільгосппідприємств натрапили на два вибухонебезпечні предмети під час проведення польових робіт. Ними виявилися реактивний та артилерійський снаряди.


Всі небезпечні знахідки знищені шляхом підриву у спеціально відведеному місці.


Шановні громадяни!
Рятувальники нагадують, що при виявленні невідомих металевих предметів, схожих на боєприпаси, в жодному разі не торкайтеся їх, а звертайтеся за номерами екстрених служб «101» або «102».

 

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.