Жителі Скраглівки пікетували сесію Бердичівської районної ради — РІО Бердичів

Середа, 14 Квітня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Жителі Скраглівки пікетували сесію Бердичівської районної ради

Але робили вони це тихо і мирно. Не стояли з плакатами, не заважали депутатам, а просто прийшли за півгодини до початку сесії райради і зайняли половину крісел в актовій залі.

 


Як тільки в актовій залі почали з’являтись посадовці, от тоді і вихлюпнули на них скраглівчани всі заготовлені слова і вигуки. Ними виявились, правда, не теперішні депутати чи керівники райради, а колишні, які нині обіймають посади голів об’єднаних територіальних громад.

 


Але Максиму Самчику і Габріелу Мкртчану до таких перипетій було не звикати і вони досить легко відповіли на всі звинувачення, а на які не відповіли, то перекинули відповідальність на інших.


В основному жителі Скраглівки хотіли знати, чому без них продали стадіон, що буде з оздоровчим табором «Березовий гай», працівники якого вже рік не отримували зарплату, і чому їх амбулаторія якимось дивним чином опинилась у підпорядкуванні Райогородецької ОТГ, а не Бердичівської, до якої увійшла Скраглівка.


Габріел Карленович взагалі направляв людей у бердичівський міськвиконком, бо, мовляв, це місто відмовилось від своє частки в колишніх підприємствах району (у 6%), а захотіло забрати собі повністю всі об’єкти, які є на території міської громади. Натомість Максим Юрійович старався пояснити, що амбулаторія все ж буде передана у власність міста, процес цей вже іде, і лише час потрібен для переоформлення декларацій пацієнтів після переоформлення лікаря.


А щодо боргів по зарплаті працівникам «Березового гаю», то ця проблема мала б бути врегульована саме на сесії районної ради, де збирались перерозподілити залишки грошей, що залишились від колишніх районів, які увійшли у склад Бердичівського. Але до часу проведення сесії інструкції про порядок використання таких грошей так і не було оприлюднено, а залишок колишнього Бердичівського району знову не змогли розподілити, бо депутати не захотіли проголосувати за звіт (про це детальніше в наступній публікації).


Отже скраглівчани сиділи-сиділи, слухали-слухали, та й почали розходитись, так і не отримавши відповіді на свої запитання.

Skraglivka1

Skraglivka2

Skraglivka3

Skraglivka4

Skraglivka5

Skraglivka6

Skraglivka7

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

Три ведмеді запрошують на роботу

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.