Алкоголь, відсутність їжі та п’яні чоловіки – у Бердичеві відібрали 9-річну дитину у горе-матері — РІО Бердичів

П'ятниця, 5 Березня

  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Алкоголь, відсутність їжі та п’яні чоловіки – у Бердичеві відібрали 9-річну дитину у горе-матері

Cаме таку картину побачили працівники соціальної служби та ювенальної превенції, завітавши у рамках проведення рейду по сім’ям, які перебувають на контролі служб, за однією із адрес. Побачене і стало приводом термінового скликання засідання виконавчого комітету у середу, 13 січня, майже наприкінці робочого дня. Адже, як зазначив міський голова на засіданні, здоров’я і життя дитини – це найголовніше, і від прийнятого відповідними органами рішення залежить доля маленької дівчинки.

За словами керівника сектору опіки та піклування, усиновлення та соціального захисту дітей Алли Гайдамаченко, яка доповідала з даного питання, умови проживання даної сім’ї жахливі, причому помешкання належить невідомо кому, адже його винаймають. Те, що довелося під час рейду там побачити, жахнуло усіх. Мати була у стані алкогольного сп’яніння, там же ж, у помешканні, знаходилися сторонні особи, також сп’янілі, які, побачивши працівників служби та поліції, пішли. Залишилася жінка та її, як наголосила Алла Гайдамаченко, «черговий» п’яний коханий. В оселі – безлад, а з продуктів харчування були батон, олія та незакінчена пляшка спиртного.


Дівчинка 9-ти років була у занедбаному стані, а мати не хотіла віддавати її поліції та службі у справах дітей, бо має бути Щедрий вечір, Старий Новий рік тощо і дитина ходитиме щедрувати та посівати, заробляючи таким чином гроші. Залишити дитину у таких умовах служби не могли, тому її було негайно відібрано, бо незрозуміло, чим такі посиденьки у компанії чоловіків могли закінчитись.


Дівчинку завезли до Бердичівської районної лікарні на огляд, де було встановлено, що вона вже перехворіла на коронавірусну інфекцію. Дитину направлять в Житомирський обласний центр для тимчасового перебування дітей, поки служба у справах дітей готуватиме позовну заяву до суду про позбавлення жінки батьківських прав.


Алла Гайдамаченко також під час доповіді додала, що жінка є матір’ю-одиначкою, в полі зору відповідних служб перебуває давно, проте періодично її знімали з обліку через зміну адрес проживання. То вона у місті проживала, то переїжджала у села, все це тягнеться кілька років, надані шанси для виправлення не використовувалися, а дівчинка все це бачить, у цьому живе і, зважаючи на вік дитини, є великий шанс її «втратити». Доля дівчинки може бути зламана, умови її життя жахливі, а попереду ще й прогнозують морози, тому було і прийнято рішення відібрати дитину. Тим більше, що вона й сама налаштована на зміну життя на краще, а міська влада і члени виконавчого комітету, які підтримали дане рішення, впевненні, що дитина скоро знайде собі нову люблячу родину, де їй буде затишно і де про неї дбатимуть.

ditina1

ditina2

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.